3500TL'ye şık spor ayakkabı önerisi

sherkll

Picopat
Yer
Manisa
Arkadaşlar merhaba, gündelik olarak sportif veya resmi kombinler yapıyorum ve bu iki kombine uygun olabilecek siyah veya beyaz ayakkabı arıyorum. Bütçem 3-3.5K TL civarı.

Şimdiden teşekkür ediyorum.

Arkadaşlar merhaba, gündelik olarak sportif veya resmi kombinler yapıyorum ve bu iki kombine uygun olabilecek siyah veya beyaz ayakkabı arıyorum. Bütçem 3-3.5K TL civarı.

Şimdiden teşekkür ediyorum.
Ayak ölçünüz nedir? Ona göre önerelim çünkü bazı ürünlerin numaraya göre fiyatı değişiyor.

Ayak ölçünüz nedir? Ona göre önerelim çünkü bazı ürünlerin numaraya göre fiyatı değişiyor.
kalıp değişikliğine göre 44-45.5 hocam

44 44.5 olursa bunlar olabilir.
siyah olana karşılık bu model de hoşuma gitti sizce hangisi daha rahattır bir bilginiz var mı? UA

Mesela bu tarz olur mu hocam hem biraz sportif hem klasik duruyor ama tabanları biraz sert rahatsız edebilir diye biliyorum.

Mesela bu tarz olur mu hocam hem biraz sportif hem klasik duruyor ama tabanları biraz sert rahatsız edebilir diye biliyorum.
low olan hoşuma gitti, tabanları yumuşak olarak bildiğiniz buna benzer model varsa o önerinizi de alabilirim hocam çok teşekkürler tekrardan

Geri
Yukarı