3500X sisteme PSU önerisi

Onlyastral

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Yakın zamanda bir sistem topladım parçalarından ve performansdından memnunum.
Lakin kasa ve PSU hediye geldi için kullanmamazlık yapma durumum olmadi yakın bir akraba olduğu için şu an kullanmak zorunda olduğum kasa Power Boost markasına ait PSU'da öyle. Normal olarak 6 ay kadar beni idare edeceğini biliyorum. Ama semtimin elektrik santrali evimin 100 150 metre yakınlarında.
Bu da ister istemez tedirgin ediyor. Sizden ricam sistemi yazıyorum. Çok pahalı olmayacak yetebilecek bir PSU önermeniz. Şimdiden teşekkürler.

AMD Ryzen 5 3500X.
MSI B450M PRO M.2 Max.
HyperX Predator 3000 MHz 8×2
MSI 1650 Ventus OC
Kingston A2000 500GB SSD.

Bizzat kullanıyorum. Aynı işlemci mevcut bende sessiz sıfır sıkıntı cooler master ayrıcalığı
İyi bir güç kaynağı değil. Hele fiyatına göre hiç değil.

:D bilgisayar uzmanı arkadaşım topladı ve 1 yıla yakındır kullanıyorum.

Gene de tercih sizin tavsiyemi söyledim.

Bizimkisi içimizi rahatlatmak herkese markaya bakarak hareket edebilir. Lakin başımıza geleni bilgimizi paylaşmak araştırmadan alım yapmıyorum. Tavsiyen için sağ ol.

Bizimkisi içimizi rahatlatmak herkese markaya bakarak hareket edebilir. Lakin başımıza geleni bilgimizi paylaşmak araştırmadan alım yapmıyorum. Tavsiyen için sağ ol.
Marka PSU'da kendini ispat etmiş ama tabiki de kimseye zorla bir şey aldırmıyoruz aynı işlemciyi görünce faydamız dokunsun diye dedim. :D

Bütçene göre bunlara bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı