350TL en iyi nasıl değerlendirlir?

FURKAN CANN

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
A520M-K ANAKART / AMD RYZEN 5 3600 / GT 730 EKRAN KARTI / 8GB 2666MHZ RAM / 240GB KİNGSTON A400 SSD
Meslek
Elektrik - Elektronik teknikeri
Elime 350TL para geçti fakat nasıl değerlendirebilirim?

Harcamak istemiyorsan banka hesabın varsa at orada dursun veya 1 gram altının yarısı & çeyreği oluyor, onlardan da yaptırabilirsin. Piyasayı çok bilmiyorum paranız yetebilir dediğim şeylere diye düşünüyorum. Ayrıca giyim ihtiyacınız varsa eksiklerini de tamamlayabilirsin.

Ekipman ihtiyacın varsa dostum alabilirsin. Bu piyasada iyi bir şey bulamazsın ama en azından deathedder veya Rival kovalarsın, tabii farenin kötü ise.

Duvara asmalık dergiler nasıl olur bulabilir miyim?
Kitaplara ilginiz varsa paranın belli bir kısmı ile kitap alabilirsiniz. Bu sitede 5-20 TL civarında bir sürü kitap satılıyor ve hepsi de sıfır kitaplar 2 yıldır kitaplarımı bu site üzerinden alıyorum gayet güvenilir bir site hatta az önce 165 TL'ye 17 tane kitap siparişi verdim.

Bakacağım teşekkürler.

Teşekkürler değerlendireceğim.
Harcamak istemiyorsan banka hesabın varsa at orada dursun veya 1 gram altının yarısı & çeyreği oluyor, onlardan da yaptırabilirsin. Piyasayı çok bilmiyorum paranız yetebilir dediğim şeylere diye düşünüyorum. Ayrıca giyim ihtiyacınız varsa eksiklerini de tamamlayabilirsin.

Olabilir hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı