350TL Gaming kulaklık önerisi

Bütçe
Min 350 max 385

Hiko335

Decapat
Daha fazla  
350 TL'ye 7.1 ses teknolojisi, RGB ve rahat olması en büyük tercihimdir. Aklımda James Donkey 711 ve Gamepower kizaru var sizce ne almalıyım?

Bence 7.1 olacak diye kalitesiz markalardan alma. İleride sorun çıkartma olasılıkları daha fazla oluyor genelde. Deneyimlemedim ama HS35'e bakabilirsin. Bende g231 vardı eskiden. İyice yıpranmıştı. Bi ara değiştirmek istedim G432 alayım dedim. Ses kalitesi berbat geldi. Yine gidip G231 ama temizinde ikinci el almıştım. Çok fazla zaman geçmedi o zaman 250 lira vermiştim.

US $19.99 35% OFF|EKSA oyun kulaklığı oyun E900 PRO kulaklık 7.1 Surround ses kablolu kulaklıklar LED USB/3.5mm mikrofonlu kulaklık Xbox PC PS4|Kulaklık/Mikrofonlu Kulaklık| - AliExpress 310₺ kargo dahil 20 40 arası da vergi gelmekte 350₺ kupon kardeşliği ile daha uyguna getirilebilir ben kargo dahil 210₺'ye aldım.

E900 Pro (Drop Plus) İncelemesi

Linkten 3. veya 5. olanı seçin.

Bence 7.1 olacak diye kalitesiz markalardan alma. İleride sorun çıkartma olasılıkları daha fazla oluyor genelde. Deneyimlemedim ama HS35'e bakabilirsin. Bende G231 vardı eskiden. İyice yıpranmıştı. Bir ara değiştirmek istedim G432 alayım dedim. Ses kalitesi berbat geldi. Yine gidip G231 ama temizinde ikinci el almıştım. Çok fazla zaman geçmedi o zaman 250 lira vermiştim.

Çin Mali almak tabii istemiyorum ama bütçem kısıtlı.

Monster'ın vardı. Biraz kaba ama ses kalitesi iyi bence.

Bakmıştım ama pek beğenmedim.

US $19.99 35% OFF|EKSA oyun kulaklığı oyun E900 PRO kulaklık 7.1 Surround ses kablolu kulaklıklar LED USB/3.5mm mikrofonlu kulaklık Xbox PC PS4|Kulaklık/Mikrofonlu Kulaklık| - AliExpress 310₺ kargo dahil 20 40 arası da vergi gelmekte 350₺ kupon kardeşliği ile daha uyguna getirilebilir ben kargo dahil 210₺'ye aldım.

E900 Pro (Drop Plus) İncelemesi

Linkten 3. veya 5. olanı seçin.

Ailem Aliexpress'ten alişveriş yapmama izin vermiyor yoksa mantıklı bir öneri.

Çin Mali almak tabii istemiyorum ama bütçem kısıtlı.

Bakmıştım ama pek beğenmedim.

Hocam alan kimse sıkıntı yaşamadı oradan almak en mantıklısı bence ailenizi ikna etmeye çalışın. Drop Plus olarak bildiğimiz bir kulaklığı bu fiyata almak çok iyi.

Hocam ailenizi ikna etmeye çalışın isterseniz size Aliexpress kupon kardeşliği link atarım bunu paylaşarak kupon kazanırsınız 50₺ ve üzeri bir kupon kazanabilirseniz 450 500₺ olan kulaklık size 250 270₺'ye gelmiş olur.

Ben 100₺ kupon ile birlikte 210₺'ye sipariş verdim ayrıca Aliexpress'in alıcı koruma politikası çoğu Türk sitesinden daha iyi.

Örnek olarak eksik kutu içeriği ile yolladılar size siz anlaşmazlık açarak para iadesi talebinde bulunuyorsunuz para size yeri iade ediliyor ama üründe sizin elinizde kalıyor. Aynı şekilde isterseniz eksin olan parçayı istiyorsunuz size hızlı bir şekilde yolluyorlar.

Babam ile araba için Android teyp almıştık ekranı kırık geldi 5 6 gün içerisinde yeni ekranı bize yolladı satıcı.

Türkiye'de olan fiyatı gösterin kupon ile bunu 230 250₺'ye alabiliyorum deyin inandırın ve alışveriş yapın alınca cidden iyi ki almışım derseniz.

Hocam ailenizi ikna etmeye çalışın isterseniz size Aliexpress kupon kardeşliği link atarım bunu paylaşarak kupon kazanırsınız 50₺ ve üzeri bir kupon kazanabilirseniz 450 500₺ olan kulaklık size 250 270₺'ye gelmiş olur.

Ben 100₺ kupon ile birlikte 210₺'ye sipariş verdim ayrıca Aliexpress'in alıcı koruma politikası çoğu Türk sitesinden daha iyi.

Örnek olarak eksik kutu içeriği ile yolladılar size siz anlaşmazlık açarak para iadesi talebinde bulunuyorsunuz para size yeri iade ediliyor ama üründe sizin elinizde kalıyor. Aynı şekilde isterseniz eksin olan parçayı istiyorsunuz size hızlı bir şekilde yolluyorlar.

Babam ile araba için Android teyp almıştık ekranı kırık geldi 5 6 gün içerisinde yeni ekranı bize yolladı satıcı.

Türkiye'de olan fiyatı gösterin kupon ile bunu 230 250₺'ye alabiliyorum deyin inandırın ve alışveriş yapın alınca cidden iyi ki almışım derseniz.

Kararımı değiştirdim şu an için kulaklık almayı düşünmüyorum ama düşünürsem sizin dediğinizi yaparım. Konu kilitlenebilir. İyi günler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı