350TL klavye tavsiyesi

Bütçe
350TL

İremLina

Decapat
Daha fazla  
Selamlar. FPS oyunları için klavye arıyorum. Bütçem 350TL çok aşmaması lazım. Sadece Blue Switch modelleri olmasını istemiyorum. Red Switch veya diğer Switch'ler normal de %60 klavye alacaktım ama sanırım %60 klavye 350TL'ye yok. Bildiğiniz 350TL civarı %60 beyaz klavye varsa atabilirsiniz.
Selamlar. FPS oyunları için klavye arıyorum. Bütçem 350TL çok aşmaması lazım. Sadece Blue Switch modelleri olmasını istemiyorum. Red Switch veya diğer Switch'ler normal de TKL klavye alacaktım ama sanırım %60 klavye 350TL'ye yok. Bildiğiniz 350TL civarı TKL beyaz klavye varsa atabilirsiniz.

Son düzenleme:
Selamlar. FPS oyunları için klavye arıyorum. Bütçem 350TL çok aşmaması lazım. Sadece Blue Switch modelleri olmasını istemiyorum. Red Switch veya diğer Switch'ler normal de %60 klavye alacaktım ama sanırım %60 klavye 350TL'ye yok. Bildiğiniz 350TL civarı %60 beyaz klavye varsa atabilirsiniz.

Rampage ve Gamepower modellerine bakabilirsin ama sitelerden yorumları okumanı öneririm çünkü çok üst düzel bir marka olmadıkları için mazeme kaliteleri çok iyi olmuyor bazı modellerde.
GamePower Warlock Compact Mavi Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Markaya göre yorum yapmayın. İkiside birbirinden kaliteli markalar
Markayla alakası bile yok tuş basmama tarzı sorunlar oluşuyor gamepowerda şuanki kullandığım warlock compacta aldığım gün bitane tuşun ışıkları söndü kullanmadan yorum yapmayın lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı