350TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
350-370
Zaten ürünün sorunlu olup olmaması 1 kişinin deneyimine göre belirlenmez. Azımsanamayacak bir yüzdelik varsa o ürün sorunludur. Mesela bende Gamepower Warlock compact kullanıyorum. Bir dünya sorun yaşayan kişi var bu ürünle. Ama ben yaşamadım diye bu ürünü temize çıkarmaz.
Haklısınız. Ben forumda da çok sorun konusu görmediğim için kendimden de örnek verdim.

İngilizce olması almanızı engelleyecek bir neden değil bence. Mekanik olarak bu bütçe için aklıma başka ürün gelmedi. Membran da aynı şekilde.

Aslında alışabilirim klavye çok iyi çünkü. hem klavyeyi ezberlemiş olurum teşekkürler.
Kesinlikle gamerpower overlord öneririm çünkü 88 tuşlu Full RGB bir klavye fiyatı da 342TL red, Blue ve brown switchleride var fakat brown Switch diğerlerine göre 7 TL daha pahalı fakat yorumlarada bakarsan mükemmel bir klavye olduğunu görebilirsin.

Gamepower Overlord Red Kırmızı Switch 88 Tuşlu Compact Türkçe Q Mekanik Oyuncu Klavye Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL burayada linkini bıraktım (red Switch)

Öneriniz için teşekkürler. Ama numpadli olması benim için önemli o yüzden şimdilik bunu değerlendiremem.

Geri
Yukarı