350TL'ye kulaklık önerisi

Neixtro

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. Öncelikle atacağınız tüm yorumlar için teşekkür ediyorum hepinize. Ben Gamepower medusa 7.1 kulaklığını kullanıyorum. Kulaklığı yanlışlıkla birkaç kere düşürdüm ve kulaklık bozuldu ben de bunun yerine yeni bir kulaklık almak istiyorum fiyatı maksimum 350TL olursa sevinirim.
Genel olarak FPS oyunları oynuyorum ses kasmak benim için önemli, sabahtan başlıyorum akşama kadar oynarım bunun içinde uzun süreli kullanımlarda dayanıklı ve kulağıma rahatsızlık vermeyecek bir kulaklık istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum, dandik olmazsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle razer kraken x ve lite tercih etmem 2 side aynı nedeni=
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
onun yerine https://www.hepsiburada.com/rush-tu...MIh8a23Zbc6AIVlYBQBh2D2gSaEAYYASABEgJBXvD_BwE bunu al 500 tl lik kulaklıklara kafa tutuyor ses yalıtımı 10 7.1 Fiziksel var incelemesi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kesinlikle razer kraken x ve lite tercih etmem 2 side aynı nedeni=
onun yerine https://www.hepsiburada.com/rush-tu...MIh8a23Zbc6AIVlYBQBh2D2gSaEAYYASABEgJBXvD_BwE bunu al 500 tl lik kulaklıklara kafa tutuyor ses yalıtımı 10 7.1 Fiziksel var incelemesi
Bafır'ı mı dinliyorsun? Kraken X'i yabancı sitelerde felan bir araştır bakayım en azından azıcık bilgisi olanlardan duy bir de Kraken X'i. Mikrofon testlerine felan bak, hem o adam X Lite hakkında konuştu. Bence de boş yapıyor. Önce Bafır'ı ciddiye alıp bir de adama Rush öneriyorsun. Ne bilindik bir marka ne doğru dürüst birşey yaptığını gördüm. Kraken TE kullanıyorum, sorun yaşadım adamlar adresime gelip replace işlemi yapacaklar. Aldırma kardeşim Kraken X gayet güzel bir kulaklıktır.

Rampage drop 7.1, Rampage reactor ve rush tussle tercih edebilirsin.
Hahah.

Bafır'ı mı dinliyorsun? Kraken X'i yabancı sitelerde falan bir araştır bakayım en azından azıcık bilgisi olanlardan duy bir de Kraken X'i. Mikrofon testlerine falan bak, hem o adam X Lite hakkında konuştu. Bence de boş yapıyor. Önce bafır'ı ciddiye alıp bir de adama rush öneriyorsun. Ne bilindik bir marka ne doğru dürüst bir şey yaptığını gördüm. Kraken'te kullanıyorum, sorun yaşadım adamlar adresime gelip replace işlemi yapacaklar. Aldırma kardeşim Kraken X gayet güzel bir kulaklıktır.

İşte üst seviye bir Razer fanboyu. Sizin gibi fanboylar fiyat performanstan falan anlamaz. Kraken X'in malzeme kalitesi zaten pek iyi değil. Tek özelliği mikrofonunun iyi olması. Bafır'a gelirsek bafırın boş yaptığı falan yok, kendisi de zaten Razer kullanıyor. Oda senin gibi fanboy olsaydı Kraken X'i överdi.

Rampage Alpha-X tavsiyemdir. Çoğu gaming kulaklıkta olmayan bir özelliği var; örgü kablosu var ve 10 saatten fazla kullanımda bile ne terletiyor ne kulak acıtıyor. 2.5 yıldır kullanıyorum.

Rampage drop 7.1, Rampage reactor ve rush tussle tercih edebilirsin.
Hahah.

İşte üst seviye bir Razer fanboyu. Sizin gibi fanboylar fiyat performanstan falan anlamaz. Kraken X'in malzeme kalitesi zaten pek iyi değil. Tek özelliği mikrofonunun iyi olması. Bafır'a gelirsek bafırın boş yaptığı falan yok, kendisi de zaten Razer kullanıyor. Oda senin gibi fanboy olsaydı Kraken X'i överdi.
Peki kardeşim bafır böyle kraken x'i yerden yere vururken-tek kişi kim olduğu belli olmayan rastgele çocuk-nedendir ki çoğu yabancı sayfa Kraken X için fiyat bandında oyun ses kalitesi ve rahatlığı için çok övüyorlar? ha? yok sen BaFıR aBiİ yapacaksan buyur.
Bu fiyat bandında tek geçerim.
kesinlikle en mantıklı seçim. rampage fp morukkk yapacağınıza biraz kaliteli kulaklık görün. HS50 350 liraya ne ara indi?

Peki kardeşim bafır böyle kraken x'i yerden yere vururken-tek kişi kim olduğu belli olmayan rastgele çocuk-nedendir ki çoğu yabancı sayfa Kraken X için fiyat bandında oyun ses kalitesi ve rahatlığı için çok övüyorlar? ha? yok sen BaFıR aBiİ yapacaksan buyur.

kesinlikle en mantıklı seçim. rampage fp morukkk yapacağınıza biraz kaliteli kulaklık görün. HS50 350 liraya ne ara indi?
Rampage'e laf atacağına biraz tecrübe sahibi insanların yorumlarını oku. Kulaklığa istersen 10000 TL para ver kablosu bir dolandımı ayırayım derken çöp olur gider kulaklık. Birbirine dolanmaması için örgü kablo şart. Ayriyetten HS50 çeşitli mecralarda fiyatı 240 TL'ye kadar düşen bir kulaklık. Bu kulaklığa 350 Lira vermek 100 TL'yi çöpe atmak demektir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı