350TL'ye M.2 SSD önerisi

Yer
Nazilli.
Daha fazla  
Meslek
Technopat'ta gezinmek.
Öncelikle anakartım bu. Anakartım M.2 SSD destekliyor mu? Destekliyor ise 350TL'lik bütçem var buna göre bir M.2 SSD almak istiyordum. SSD olarak 240GB-250-256 GB olan modeller olsun.
Aklımdaki model:
(Bütçeni aşarak yok şunu al veya yok bunu al daha iyi demeyin.)

Son düzenleyen: Moderatör:
SX6000 kötü biraz. Yurtdışından getirme imkanınız varsa bu modele bakılabilir.
23.37US $ 59% OFF|KingSpec M2 SSD NVMe 256GB 512GB 1TB 128GB M.2 2280 PCIe SSD dahili katı hal sürücüsü dizüstü masaüstü SSD sürücü|Internal Solid State Drives| - AliExpress
Kingspec NE Series M.2 SSD
Kupon falan varsa gerçekten uygun fiyata geliyor. İndirimsiz hali bile bütçenizin altında zaten.
Veya direk OEM 970 EVO Plus alabilirsiniz.
Şimdi gördüm bunu fiyatı çok uygun.

SX6000 kötü biraz. Yurt dışından getirme imkanınız varsa bu modele bakılabilir.
23.37US $ 59% OFF|KingSpec M2 SSD NVMe 256GB 512GB 1TB 128GB M.2 2280 PCIe SSD dahili katı hal sürücüsü dizüstü masaüstü SSD sürücü|Internal Solid State Drives| - AliExpress
Kingspec NE Series M.2 SSD
Kupon falan varsa gerçekten uygun fiyata geliyor. İndirimsiz hali bile bütçenizin altında zaten.

Yurt dışı alamam.

Evet destekliyor anakartınız.
Attığınız da güzel alınabilir ama A2000 de almanız daha iyi olur eskiden kullanmıştım.

Bütçemi aşmasa gözüm kapalı alırdım ama ailemi zar zor ikna ederek bütçemi 350TL'ye çıkardım.

Yorumlarında birisi kullanılmış ürün geldiğini vurgulamış. Satıcı güvenilir mi?
XPG'yi de alabilirsiniz sorun çıkarmaz kullananlarda memnun.

Satıcı direk Amazon Türkiye olduğundan ben de XPG'yi almayı düşünüyorum. Garanti ve destek konusunda Amazon çok başarılı.

Öncelikle anakartım bu. Anakartım M.2 SSD destekliyor mu? Destekliyor ise 350TL'lik bütçem var buna göre bir M.2 SSD almak istiyordum. SSD olarak 240GB-250-256 GB olan modeller olsun.
Aklımdaki model:
(Bütçeni aşarak yok şunu al veya yok bunu al daha iyi demeyin.)

Evet anakartınızın desteği var. Bu SSD'yi de düşünebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı