3550 VP ile Valorant bıçak önerisi

Desert_99

Yoctopat
3550 VP ile Valorant'ta bıçak önerebilir misiniz? Asil Karambit ve Yağmacı bıçak arasında kaldım sizce hangisi? Farklı bir bıçakta önerebilirsiniz 3550 VP olacak şekilde.

l0welyy

Centipat
Hocam kusura bakmayın ama ne gerek var ya.

Al işte . Şöyle her hafta alkol içen sigaraya aylık 600 700 lira para veren boş boş para harcayıp milletin oyun zevkine karışan ne gerek var diyen tiplere irrite oluyorum. (sadece senlik durum değil genel )
3550 VP ile Valorant'ta bıçak önerebilir misiniz? Asil Karambit ve yağmacı bıçak arasında kaldım sizce hangisi? Farklı bir bıçakta önerebilirsiniz 3550 VP olacak şekilde.

Yükseltilmemiş Asil Karambit oyunun en iyi bıçağıdır bence ama marketine ne zaman düşer Allah bilir :)

KS
KS
D

Desert_99

Yoctopat
Al işte . Şöyle her hafta alkol içen sigaraya aylık 600 700 lira para veren boş boş para harcayıp milletin oyun zevkine karışan ne gerek var diyen tiplere irrite oluyorum. (sadece senlik durum değil genel )

Yükseltilmemiş Asil Karambit oyunun en iyi bıçağıdır bence ama marketine ne zaman düşer Allah bilir :)
Hocam Karambit hoşuma gitmedi değil fakat onu alırsam muhtemelen geliştiririm. Bana göre gelişmemiş hali CS:GO'da ki karambitten farksız gibi. Ama Yağmacı da alasım tuttu bir yandan. Karar veremedim.
Yağmacı almayın bence en iyisi Yoru'nun Janti Kelebek Bıçağı.
Onun tutuş şekli normal ve görünüşü pek hoşuma gitmedi.

Yukarı