3570K, GTX 760 Sistem

Yasin Kartal

Hectopat
VATAN COMPUTER - MSI - Z77A-G43 Intel Z77 Soket 1155 DDR3 2667MHz(O.C.) DVI&HDMI Anakart - Anakart anakart

VATAN COMPUTER - INTEL - Core i5 3570K Soket 1155 3,4GHz 6MB Cache 22nm işlemci

ASUS VATAN COMPUTER - ASUS - GTX760 DirectCU II O.C. GDDR5 2GB 256Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kart ekran kartı

ZOTAC VATAN COMPUTER - ZOTAC - GTX760 AMP! Edition GDDR5 2GB 256Bit Nvidia GeForce DX11.1 Ekran Kart - Ekran Kart ekran kartı 2

Bu ekran kartları arasında kararsızım zotac hakkında iyi şeyler duymadım çabuk ısınıyor vs yanıyor diye sızce hangısını almalıyım ? Anı fıyata daha ıyısı varsa onu onerın.

VATAN COMPUTER - ASUS - DRW-24B5ST 24X Dvd Rw

VATAN COMPUTER - S-LINK - SL-525 5.25" DAH Kart Okuyucu

VATAN COMPUTER - SEAGATE - 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk - Dahili Harddisk HDD ilerde ssd de alıcam

VATAN COMPUTER - GSKILL - 8GB RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 Tek Mod RAM tek modul secdım ılerde 8 GB daha koyucam

VATAN COMPUTER - THERMALTAKE - NIC C4 LGA775/1150/1155/1156/1366/2011 & AM2/AM2+/AM3/AM3+/FM1 Soğutucu

VATAN COMPUTER - CORSAIR - CX SER Guc kaynagı

VATAN COMPUTER - CORSAIR - CARBIDE SER Kasa

VATAN COMPUTER - COOLER MASTER - BC 120MM MAV Biraz ışık gerek :D fan mavı led 2 tane

VATAN COMPUTER - COOLER MASTER - BC 120MM KIRMIZI LED FAN - So Fan kırmızı led 2 tane

Son sorum bu pc ile hangi oyunları nasıl oynayabılırım ? Kac yıl gıder bu pc bana ? FPS tarzı oyunları oynucam [CS:GO BF3-4 COD GTA 5 TARZI] monıtorum alt lınkte.

VATAN COMPUTER - PHILIPS - 21.5" 228C3LHSB/00 GEN

Son düzenleyen: Moderatör:
Ramleri almışken dual kit al (2x4). Sonra daha ilerde almaya kalkarsan aynı ramden bulamayabilirsin. HDD ise WD 1TB Caviar Blue olabilir.

Öncelikle yorumun için sağ ol. Kaç kişi bakmış ama sen yorumlamışsın. Teşekkürler. Önerini düşüneceğim. Ekran kartı hakkında da yorum atarsan sevinirim. Hangisini seçmeliyim sence ?

- - - Güncellendi - - -

Ayrıca wd'dekı renklerın anlamları nedır ?

Açıkçası renkler hakkında bir bilgim yok. Ama Green'in en düşük seviye, Blue ve Red orta, Black'in de üst seviye olduğunu biliyorum. Ayrıca bir önerimde 4670k alman olucaktır. LGA 1155 öldü denilebilir bence. LGA 1150 ile upgrade yolun daha açık olur. Böyle yaparsan anakartda değişicektir.

- - - Güncellendi - - -

Ekran kartına gelince, ben biraz asus fanboy olduğum için asus önereceğim. Ayrıca soğutması gerçekten başarılı.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı