Gtx 760 ve İntel 3570k sistem aldım [Resimli]

Kerem Yaşar

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sonunda bende pc aldım. :D İşte resimler ve özellikleri.
Sistem özellikleri:
Anakart: P8B75-V 1155 soket
İşlemci: İ5 3570k 3.4 ghz
Ekran kartı: Zotac Gtx 760 256 bit 2 gb
İşlemci Soğutucu: Thermaltake Contac 21
Ram: Gskill (2x4) 8 gb 1600 Mhz
Kasa: Corsair 300r
Güç kaynağı: Corsair 600w
İşletim sistemi:Windows 8 (Enterprise indirmişiz Pro sunu arıyoruz)
qrjdn.jpg
[/URL][/IMG]
qrjkq.jpg
[/URL][/IMG]
qrjl3.jpg
[/URL][/IMG]
qrjlm.jpg
[/URL][/IMG]
qrjlx.jpg
[/URL][/IMG]
qrjmb.jpg
[/URL][/IMG]
Merak ettimde anakart diğer parçaları darboğaz yaparmı? Birde Gta IV,Tomb Raider da kasmalar oluyor hepsi ultra da iken. Crysis 2 oynadığımda vsync açıkken bir anda fps düşüyor ama hep fps 60 ta 50 lerde geziyor. Düşüyor dediğim oyunda bir kaç yerde düşüyor 20 lere düşüyor ve hemen yükseliyor vsync kapalı iken 120 lere çıkıyor. Bunların hepsinin sebebi anakart mı ekran kartımı ?
Daha pazar günü aldım ve Torrent den oyun indirmeye korkuyorum. Bilgisayara bir şey olacak diye. Bir tek bende var mı bu ? :D

Gta IV 'ı ben TYTAN CG8890'da denedim (Arkadaşım Almıştı) Ultrada nedense kasıyor heralde black ops (ilk oyun ) gibi patchleri bi yükle bida dene.

Ekran kartının şekli çok güzel. Ama Isı değerlerini paylaşır mısın ? Birde çok ses çıkarıyor mu ?

Referans tasarım tercih etmeseydin keşke. :D
Sistemi almışsın bize hayırlı olsun demek düşer. Hayırlı olsun. :)

Hayırlı olsun diyelim. Güle güle kullan ;)

Bu arada diğer rami sığdıramadın sanırım slota soğutucudan dolayı :)

Gördüm şimdi ikinci ram de oradaymış :D

Sağ olun arkadaşlar teşekkür ederim. Referans tasarım hiç bir şekilde ses yapmıyor. ve iyi soğutuyor. İnanın vantilatörler daha fazla ses çıkarıyor. :D Sıcaklık boşta iken 30 larda bir şey.
Furkan bicici abi sende fps düşüklüğü yada oyunlarda kasma oluyormu. Gta IV bende ultra yapınca (aklına gelebilecek her şey yükseltince) kasıyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı