35k bütçeyle Gaming laptop önerisi

Bütçe
35000

Screvy

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Üniversite için hem oyunları rahat oynayabileceğim hem ders calisabileceğim RTX 3060'lı bir Gaming laptop alacağım. ASUS TUF Dash düşünüyorum önerir misiniz? Sizin tavsiyeleriniz neler?

merhabalar, burada benim tavsiyem msi laptoplar bakman çünkü monster falan sadece oyun için render için sıkıntı yaratabiliyorlar tabi nasıl bir render olduğu d önemli tanıdıklarım var, ve sıkıntı yaşıyorlar.

Hocam 45 wattlık ekran kartı var ve mümkün olduğunca AMD'den uzak durmak istiyorum hiç memnun kalmadım.

4050 3060'tan zayıf hocam.

Merhaba, burada benim tavsiyem MSI laptoplar bakman çünkü Monster falan sadece oyun için render için sıkıntı yaratabiliyorlar tabii nasıl bir render olduğu D önemli tanıdıklarım var, ve sıkıntı yaşıyorlar.

Hocam Monster ve excaliburadan uzak durmak lazım bence de ama MSI fiyatları biraz tuzlu.

Hocam 45 wattlık ekran kartı var ve mümkün olduğunca AMD'den uzak durmak istiyorum hiç memnun kalmadım.
şimdi şöyle bir şey var nvidianın dlss teknolojisi sadece bazı oyunlarda geçerli ama amd nin smart acces memorysi belleği daha verimli kullanarak hem ömrünü uzatıyor hangi oyun fark etmez hem de performansı 1.3 ya da 1.4 katına kadar çıkarıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı