35k bütçeyle Gaming laptop önerisi

Bütçe
35000
Şimdi şöyle bir şey var NVIDIA'nın DLSS teknolojisi sadece bazı oyunlarda geçerli ama AMD'nin Smart acces Memory'si belleği daha verimli kullanarak hem ömrünü uzatıyor hangi oyun fark etmez hem de performansı 1.3 ya da 1.4 katına kadar çıkarıyor.

Hocam AMD istediği kadar iyi teknolojiler yapsın çok fazla yazılımsal sorunlar yasadim o yüzden bir daha tercih etmeyeceğim.

Watt değerine nereden ulaştınız? Bildiğim kadarıyla 90 veya 140 wattdı.

Soru cevap kısmında 45 watt olduğu yazıyor ki zaten 140 wattı o fiyatlara hiçbir marka satmaz.

Bu seviyede bir kartın 45 watt olacağını sanmıyorum. @Artoria Pendragon hocam bilginiz var mı?
Thin 45 watt.

Hocam AMD istediği kadar iyi teknolojiler yapsın çok fazla yazılımsal sorunlar yasadim o yüzden bir daha tercih etmeyeceğim.

Soru cevap kısmında 45 watt olduğu yazıyor ki zaten 140 wattı o fiyatlara hiçbir marka satmaz.
Hocam siz de hiç bir şey beğenmiyorsunuz, ya victus alacaksınız ya da kazık yiyeceksiniz.

Thin 45 watt.

Hocam siz de hiçbir şey beğenmiyorsunuz, ya Victus alacaksınız ya da kazık yiyeceksiniz.

Hocam kazık yemek değil araba alırken de bu böyledir aynı özelliklere sahip Renault WW'den ucuzdur ama WW her zaman bir tık üstüdür. Ben almışken kafamın rahat edeceği bir laptop almak istiyorum. Bazılarınız kazık olarak görebilir ama 105 watt değere sahip i7 12650 olan bir bilgisayar hatta OC ile 140 görüyor illa aynı özelliklere sahip bir marka ucuz olunca iyi olmuyor anlayacağınız. Ben daha iyi önerilere açığım mesela Lenovo IdeaPad düşünüyordum fakat MUX Switch olmadığı için ASUS düşünmeye başladım. Daha iyi bir öneri olursa neden düşünmeyeyim? Ama Victus markasının kullanıcıları bizzat arkadaşlarım ve F/P diye aldık keşke almasaydık diyorlar. Ben de bunu yaşamak istemiyorum anlayacağınız. Saygılar.

Isınma problemini her cihazda yaşayacaksın zaten.

105 derece problemi yaşayacağımı pek düşünmüyorum gelem bilgisayar sorunlu değil ise.

Hocam kazık yemek değil araba alırken de bu böyledir aynı özelliklere sahip Renault WW'den ucuzdur ama WW her zaman bir tık üstüdür. Ben almışken kafamın rahat edeceği bir laptop almak istiyorum. Bazılarınız kazık olarak görebilir ama 105 watt değere sahip i7 12650 olan bir bilgisayar hatta OC ile 140 görüyor illa aynı özelliklere sahip bir marka ucuz olunca iyi olmuyor anlayacağınız. Ben daha iyi önerilere açığım mesela Lenovo IdeaPad düşünüyordum fakat MUX Switch olmadığı için ASUS düşünmeye başladım. Daha iyi bir öneri olursa neden düşünmeyeyim? Ama Victus markasının kullanıcıları bizzat arkadaşlarım ve F/P diye aldık keşke almasaydık diyorlar. Ben de bunu yaşamak istemiyorum anlayacağınız. Saygılar.
https://www.hepsiburada.com/acer-ni...ilir-bilgisayar-nh-qlzey-001-pm-HBC00004DCR2G Buna bakabilirsin, bu bütçe de başka 4060 yok diye biliyorum. Ayrıca ilk örneğin yanlış bütçen 55 civarı olmadan aldıkların giriş oldukları için birbirlerine benzerler.

105 derece problemi yaşayacağımı pek düşünmüyorum gelem bilgisayar sorunlu değil ise.
105 derece değil tabii ki, 90-95 dereceden bahsediyorum.

@646148 dostum insanların geneli senin gibi düşünüyor ve inanıyorum ama Donanım Arşivi test ediyor o ediyor bu ediyor hiç sorun yok ayrıca ben de RX 6800XT kullanıyorum ve ben de sorun yaşamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı