35k bütçeyle Gaming laptop önerisi

Bütçe
35000
@646148 dostum insanların geneli senin gibi düşünüyor ve inanıyorum ama Donanım Arşivi test ediyor o ediyor bu ediyor hiç sorun yok ayrıca ben de RX 6800XT kullanıyorum ve ben de sorun yaşamıyorum.

Hocam bizzat kullanıcısıyım driverlardan çok sorun yaşadım.

TUF, Victus'da öyle. Giriş seviye modellerde 25 ms kullanılıyor.

Bu bütçelerle böyleymiş doğru söylüyorsun hocam. Acer'de sıcak olduğum bir markadır ama sesi çok az geliyormuş sanırım sesiyle alakalı bir sıkıntı var ben de kulaklık kullanmayı seven birisi değilim.

Son düzenleme:

Bu bütçelerle böyleymiş doğru söylüyorsun hocam. Acer'de sıcak olduğum bir markadır ama sesi çok az geliyormuş sanırım sesiyle alakalı bir sıkıntı var ben de kulaklık kullanmayı seven birisi değilim.
Mağazaya gidip dene istersen, hiç böyle bir şey diyeni duymadım.

Bu bütçelerle böyleymiş doğru söylüyorsun hocam. Acer'de sıcak olduğum bir markadır ama sesi çok az geliyormuş sanırım sesiyle alakalı bir sıkıntı var ben de kulaklık kullanmayı seven birisi değilim
O genellikle farklı şeylerden oluyor ben sadece bir hata aldım ekran kartı çöktü diye ama nedeni ramlere fazla oc yapmışım. ve ayarları iyi yapmamış olabilirsiniz çünkü cidden çok var ekran kartını zorlayan insanlar. Orta seviye hiç bir ekran kartı illa bir ayarı kaldırmayabilir. Güçlü ise sorun yok benimki gayet stabil şuan. Ekran kartınız nedir? Ve amd ayarlarınızı yazar mısınız? İkinci olarak oyun oynuyorsanız adrenalin falan diyorlar ben proya geçtim artık daha stabil çalışıyor.

O genellikle farklı şeylerden oluyor ben sadece bir hata aldım ekran kartı çöktü diye ama nedeni RAM'lere fazla OC yapmışım. Ve ayarları iyi yapmamış olabilirsiniz çünkü cidden çok var ekran kartını zorlayan insanlar. Orta seviye hiçbir ekran kartı illa bir ayarı kaldırmayabilir. Güçlü ise sorun yok benimki gayet stabil şu an. Ekran kartınız nedir? Ve AMD ayarlarınızı yazar mısınız? İkinci olarak oyun oynuyorsanız adrenalin falan diyorlar ben Pro'ya geçtim artık daha stabil çalışıyor.

Hocam RX 560 almıştım orta seviye oyunlar için fakat internette gördüğüm FPS değerlerinden daha düşük FPS alıyorum sistem aynı sonuç farklı.

Mağazaya gidip dene istersen, hiç böyle bir şey diyeni duymadım.

LENOVO Legion5 15ıth6h I7-11600h 16gb 512gb Ssd Rtx3060 15.6" Wqhd Freedos 82jh002htx Fiyatı, Yorumları - Trendyol hocam Legion serisinde MUX Switch var diye biliyorum ama soru cevapda yok demişler bu modelde var mı yok mu bir bilginiz var mı?

Son düzenleme:
Hocam RX 560 almıştım orta seviye oyunlar için fakat internette gördüğüm FPS değerlerinden daha düşük FPS alıyorum sistem aynı sonuç farklı.

LENOVO Legion5 15ıth6h I7-11600h 16gb 512gb Ssd Rtx3060 15.6" Wqhd Freedos 82jh002htx Fiyatı, Yorumları - Trendyol hocam Legion serisinde MUX Switch var diye biliyorum ama soru cevapda yok demişler bu modelde var mı yok mu bir bilginiz var mı?
Dediğim gibi ayar farkından dolayı olabilir. Veya sam uyumsuzluğu(smart acces memory), oc farkı ram hızı, cpu güç yönetimi farkı. (Ram normalde düşük hızda açılır sizin onu biostan arttırmanız lazım aynı şekilde cpu hızını da) windows yüzünden de olabilir daha win 11 tam olarak oturtulmadığı için genellikle pc ler win 10 da daha iyi sonuçlar alıyor.

Dediğim gibi ayar farkından dolayı olabilir. Veya sam uyumsuzluğu(Smart acces Memory), OC farkı RAM hızı, CPU güç yönetimi farkı. (RAM normalde düşük hızda açılır sizin onu BIOS'tan arttırmanız lazım aynı şekilde CPU hızını da) Windows yüzünden de olabilir daha Windows 11 tam olarak oturtulmadığı için genellikle PC'ler Windows 10'da daha iyi sonuçlar alıyor.

Hocam RAM'ler Max 3200 MHz ve BIOS'tan ayarladım onu Windows 10 kullanıyorum bilgisayara format attıktan sonra sadece önerilen ayarları kullanmaya başladım bir tık daha iyileşse de hala tam verimi alamadım.

Hocam RAM'ler Max 3200 MHz ve BIOS'tan ayarladım onu Windows 10 kullanıyorum bilgisayara format attıktan sonra sadece önerilen ayarları kullanmaya başladım bir tık daha iyileşse de hala tam verimi alamadım.
Benim ramlerim 6000 MHz ama stabil olduğunu düşünmediğinden dolayı 5600 kullanıyorum 3000 düşürülebilirsiniz bir de bana timin sürelerini atar mısınız ve ram ve modeli

Yeni konular

Geri
Yukarı