35TL termal macun ve sessiz fan önerisi

YnsCann

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar ASUS Dual GTX 1060'a sahibim ve neredeyse 2 yıldır hiç temizlemedim veya macun yenilmedim 80-82°leri görüyor, bu sebepten dolayı GPU için güzel bir termal macun almaya karar verdim.

Macun için bütçem 35₺ fakat şu var daha iyi vs moduna çıkılıyorsa Max 50₺ verebilirim.

Bir de kasamın önünde 2 adet Corsair stok fanı var ve biraz sesli olduğu için sessiz ve beyaz bir fan arıyorum bütçe belirttim yok ama uygun olursa sevinirim.

1 tanesi bile bu bütçeye yetmiyor. Bütçeni arttırmalısın.

Ekran kartına süreceğin macunun kaliteli olması gerekli, minimum MX-4 almanı öneririm.

Fan için beyaz renkli olarak ID Cooling'in XF-12025 fanlarına bakabilirsin.

Termal macun yenilemeniz daha iyi olacaktır öncelikle. 50 TL'ye kadar çıkabiliyorsanız almışken bu ürünü alın derim:

Fan için ayrı bir bütçe ayırmanız daha iyi olur. Sessiz, beyaz ve kaliteli fanlar bir tık pahalı olabilirler.

Arkadaşların dediği gibi minimum MX-4 termal macun tercih edin. Termal macununun kaliteli olması gerekir hele ki ekran kartı içinse.

Arkadaşlar teşekkür ediyorum MX4 şart oldu o zaman sorun yok.

Fan için 35₺ bütçe komik evet modları sağ olsun.
Fan için bütçem yok sadece düzgün bir şey arıyorum(Olabildiğince uygun olsa yeter)

Teşekkürler ama RGB istemiyorum düz fan ve ses kesinlikle benim için çok önemli.
MX-4 sipariş verdim fan konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…