35TL termal macun ve sessiz fan önerisi

YnsCann

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar ASUS Dual GTX 1060'a sahibim ve neredeyse 2 yıldır hiç temizlemedim veya macun yenilmedim 80-82°leri görüyor, bu sebepten dolayı GPU için güzel bir termal macun almaya karar verdim.

Macun için bütçem 35₺ fakat şu var daha iyi vs moduna çıkılıyorsa Max 50₺ verebilirim.

Bir de kasamın önünde 2 adet Corsair stok fanı var ve biraz sesli olduğu için sessiz ve beyaz bir fan arıyorum bütçe belirttim yok ama uygun olursa sevinirim.

1 tanesi bile bu bütçeye yetmiyor. Bütçeni arttırmalısın.

Ekran kartına süreceğin macunun kaliteli olması gerekli, minimum MX-4 almanı öneririm.

Fan için beyaz renkli olarak ID Cooling'in XF-12025 fanlarına bakabilirsin.

Termal macun yenilemeniz daha iyi olacaktır öncelikle. 50 TL'ye kadar çıkabiliyorsanız almışken bu ürünü alın derim:

Fan için ayrı bir bütçe ayırmanız daha iyi olur. Sessiz, beyaz ve kaliteli fanlar bir tık pahalı olabilirler.

Arkadaşların dediği gibi minimum MX-4 termal macun tercih edin. Termal macununun kaliteli olması gerekir hele ki ekran kartı içinse.

Arkadaşlar teşekkür ediyorum MX4 şart oldu o zaman sorun yok.

Fan için 35₺ bütçe komik evet modları sağ olsun.
Fan için bütçem yok sadece düzgün bir şey arıyorum(Olabildiğince uygun olsa yeter)

Şu model var. Aynısından 4 tane kullanıyorum, memnunum.

Teşekkürler ama RGB istemiyorum düz fan ve ses kesinlikle benim için çok önemli.
MX-4 sipariş verdim fan konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı