36.000 TL laptop önerisi

Bütçe
36000
Bence almayın hocam.

Maksimum 36k verebilirim, üstünü gerçekten veremem, dolar artıyor. Bugün baktığım birkaç PC'nin fiyatı birden arttı. Şu ikisi arasında sadece 5K fazla verip birkaç farka değer mi diye düşünüyordum. Bütçeyi daha fazla arttıramam gibi duruyor, artık PC bakıp karşılaştırmaktan enerjim bitti. Bu ikisini neden önermiyorsunuz, araştırdıklarıma göre artık bu fiyatlarda bu PC'ler iyi gibiler.

Maksimum 36k verebilirim, üstünü gerçekten veremem, dolar artıyor. Bugün baktığım birkaç PC'nin fiyatı birden arttı. Şu ikisi arasında sadece 5K fazla verip birkaç farka değer mi diye düşünüyordum. Bütçeyi daha fazla arttıramam gibi duruyor, artık PC bakıp karşılaştırmaktan enerjim bitti. Bu ikisini neden önermiyorsunuz, araştırdıklarıma göre artık bu fiyatlarda bu PC'ler iyi gibiler.
Victuslar da Throttle sorunu mevcut cunku, ustune panel olarak TUF'dan geride. Evet, dolar artiyor ve bunu aldiktan sonra baska cihaz alamayacaksiniz. Secimini iyi yap.

Maalesef burası da taksitle 38K'ya denk geliyor. Niye bilmiyorum ama Hepsiburada'da, world üzerinden 12 taksit uyguna denk geliyor.

Hocam taksitleri öderken bir andanda biriktirme şansınız yok mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı