36 ay Xbox Game Pass üyeliği almak

whattamistaker

Decapat
Arkadaşlar 3 yıllık Game Pass üyeliği almak için bir yöntem vardı. 36 ay Live Gold üyeliği alıp üstüne 1 aylık Ultimate alınca 3 yıllık Ultimate üyeliğin oluyordu. Bu yöntem hala geçerli mi? Son zamanlarda deneyen arkadaşlar oldu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekşi sözlük'te bir arkadaş satın alıp iade ederek 36 aylık game pass almış. Denemeye değer.
entryi inceledim ama 12 kere 3 aylık almak baya pahalıya geliyor. 6 ve 12 aylık seçenekler bazılarında gözüküyor bazılarında gözükmüyormuş. Daha dün birisi 12*3 aldım dedi 500 küsür bişeye gelmiş ama bende 6 ve 12 aylık seçenekler gözükmüyor..

Ekşi sözlük'te bir arkadaş satın alıp iade ederek 36 aylık game pass almış. Denemeye değer.
Bu yöntem işe yarıyor şuan aldım 36 ay + 1 ay ultimate ve hepsi ultimate oldu.
Yanlız iade ederken dikkat etmeniz gereken nokta para iadesi al seçeneği değil diğer seçeneği seçiceksiniz sonra satın alma butonu tekrar aktif oluyor önceden aldığınızda hesapta kalıyor para iadesi almadığınız için.

Arkadaşlar 3 yıllık Game Pass üyeliği almak için bir yöntem vardı. 36 ay Live Gold üyeliği alıp üstüne 1 aylık Ultimate alınca 3 yıllık Ultimate üyeliğin oluyordu. Bu yöntem hala geçerli mi? Son zamanlarda deneyen arkadaşlar oldu mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı