36 bin TL telefon önerisi

Bütçe
36000
11 telefonunuz kaç gb, ekranda en ufak kılıcal çizik var mı? Kasada herhangi bir hasar, çizik vs var mı? Bunları söylerseniz sizin için hemen güvenilir bir şekilde kaç liraya satabileceğinize bakayım. 12 den önce 11 kullanıyordum onu bahsettiğim yere satmıştım.

@CarryLeMore temiz çizik yok tertemiz pil sağlığı ise 100 renk beyaz.
12856TL teklif ediyor bahsettiğim site. Siz ikinci el satış yerlerine koyun isterseniz çünkü o sitede garanti fiyatta etki yapmıyor. Baktınız satılmıyor acil satmalısınız oradan satarsınız en kötü.

Katlanabilir telefona gerçekten ihtiyaç varsa, iş görecekse tabiki alınabilir ama gerek yoksa S23 serisinden almak daha mantıklı. Daha saat 20:45'te yeni tanıtıldı. Özelliklerin çok benzer olmasına bakmayın, S22 serisi ile S23 serisi arasında çok önemli bir fark var ki o da işlemci. 8 Gen 1, üretim süreci dolayısıyla çok verimsiz bir işlemci Z Fold/Flip 4 modellerinin çok daha düşük bir soğutma ve batarya ile S22 Ultra'yı geçebilmelerinin sebebi onlarda işlerin düzeltilip çok daha verimli olan 8+ Gen 1 kullanılması. S23 serisi de ise ondan hem çok daha verimli hem de çok daha güçlü olan 8 Gen 2 bulunuyor. Çok daha fazla memnun eder yani.

Konudaki 4 sayfa mesaji detayli okumadim ama sunu soyleyebilirim, Fold4 alacaksan ilk sahibi de sen olmalisin son sahibi de. Cunku satarken cok deger kaybediyor ve talep az. Insanlar zaten katlanabilir cihaza on yargili, bir de ustune Android olunca al basina olu piyasasi olan bir cihaz. iPhone boyle degil. 7 yillik 7 Plus'i bile 4.5K'ye sattim :D Onunla ayni yil cikmis amiral gemisi Android rakipleri 3.5K'den fazlasina gitmiyor.

Bunun disinda Fold4'un 7.6" ekrani o kadar da onemli degil dersen 14 Pro Max alabilirsin arkadaslarin dedigi gibi.

@CarryLeMore easyden baktınız herhalde ben bekliyorum 1 hafta daha sarı siteden iyi teklifler aldım satacağım.

@BerkayZ87 Pro Max çok büyük ben 14 Pro bakacağım olmaz ise en kötü 14 bakarım yardım olan herkese buradan teşekkür ederim Z fold gidip bakacağım👍🤣

@CarryLeMore özelliklede size çok teşekkür ederim bana çok yardımcı oldunuz.

Easycep'in internet robotu ile magaza robotunun alakasi yok bu arada cektikleri fiyatla. Internet robotu 7 Plus'ima 4560 TL cekmisti, magazaya gittim 2700 TL teklif ettiler. Saka gibi gercekten :D Adama sordugumda 2700 TL deme sebebi kameranin tozlu olmasiymis. Internet robotunda bozuk kamerali 7 Plus'a bile 3200 TL veriyorlar, "tozlu" degil bak "bozuk".

Yeni konular

Geri
Yukarı