36 bin TL telefon önerisi

Bütçe
36000

EmirhanTr82

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar aklımda Samsung Z Fold 4 var ama bilemiyorum alsam mı diye. iPhone gibi satarken çok değer kaybeder mi acaba? Son olarak kamerası ve pil ömürlülüğü nasıldır? O kadar, diğer seçenekler ise sizin fikriniz.

Yurt dışına çıkabiliyorsanız iPhone 14 Pro Max modelini almanızı öneririm. Türkiye'de iPhone 13 Pro veya 13 Pro Max alınabilir. Android cihaz istiyorsanız S22 veya S23 serisinden bir telefon alınabilir. Katlanabilir telefonlar çok kolay çiziliyor.

Samsung Z Fold 4 var ama bilemiyorum alsam mı diye.
Alınmaz.

iPhone gibi satarken çok değer kaybeder mi acaba?
Eskisi kadar değer kaybetmese de iPhone kadar ikinci el piyasası iyi olmaz.

Son olarak kamerası ve pil ömürlülüğü nasıldır?
Kamerası iyi, bir S22 Ultra kadar olmasa da. Batarya olarak da yeterli olur. S22 Plus seviyesinde batarya olarak.

Arkadaşlar aklımda Samsung Z fold 4 var ama bilemiyorum alsam mı diye. iPhone gibi satarken çok değer kaybeder mi acaba? Son olarak kamerası ve pil ömürlülüğü nasıldır? O kadar, diğer seçenekler ise sizin fikriniz.

İkinci el sorun değilse 14 Pro alabilirsin. 0 olmalı diyorsan iPhone 14 ya da S22 Ultra almanı tavsiye ederim.

@BERWAR peki fold 4 neden alınmaz dediniz o kadar mı kötü ve 13 Pro istiyordum 41 bin TL çok geldi 14 bakayim dedim 13 ile aynı sadece RAM ve kamerada 2 dokunuş var ne yapayim ne dersiniz?

@Erenk1905 S22 Ultra değil de S23 normal alırım 14 Pro almam 13 Pro isterdim yetmiyor.

Ne yapayim sizce.

Fold 4 neden alınmaz dediniz o kadar mı kötü?
Fiyat olarak mantıksız ve ergonomik gelmiyor bana. Son derece kalınlar katladığında. S22 ve S22 Plus modellerinin üstüne CPU dışında büyük bir yenilik getirmiyorlar ekranı da o kadar önemli değil ergonomisine göre bence.

14 bakayim dedim 13 ile aynı sadece RAM ve kamerada 2 dokunuş var ne yapayim ne dersiniz?
13 Pro ve 14-14 Plus ana kamera sensörü aynı. 13 ve 13 Mini farklılar. Yine de yeterli olurlar. 13 ve 13 Mini yerine de ikinci el garantili 12 Pro Max bulursan çok bir şey kaybetmezsin. 12 Pro, 12 Pro Max ve 13 ve 13 Mini modellerinin de ana kamera sensörü aynı bunu da belirteyim sana faydalı olur senin için. Bu kadar yüksek bütçelere çıkma derim.

@BERWAR peki fold 4 neden alınmaz dediniz o kadar mı kötü ve 13 Pro istiyordum 41 bin TL çok geldi 14 bakayim dedim 13 ile aynı sadece RAM ve kamerada 2 dokunuş var ne yapayim ne dersiniz?

@Erenk1905 S22 Ultra değil de S23 normal alırım 14 Pro almam 13 Pro isterdim yetmiyor.

Ne yapayim sizce.

14 Pro almaya niyetin yoksa S23 almanı tavsiye ederim.

@Erenk1905 14 Pro almam eğer iyi fiyatlı sıfır 13 Pro bulursam onu alırım eğer bulamaz isem biraz fiyat yükseltim alacağım.

@BERWAR ergonomike takılmadım hoş geldi ama siz bunları söyleyince hafif olmada soğudum ama Samsung kamera kalitesi IPhone'da yok Pro serileri hariç peki normal 14 baksam nasıl olur?

Geri
Yukarı