36 Mbps download ile GeForce NOW kullanılır mı?

methz

Hectopat
Yer
Ascent
Daha fazla  
Merhaba, yaklasik 35-36 Mbps sabit download, 15 Mbps civari upload aliyorum. GeForce NOW alsam sorun olur mu? 45 TL indirime girmis, AC Valhalla gibi oyunlari oynamak için alacagim. Yardimci olursaniz sevinirim, internete kablolu baglaniyorum.

Merhaba, yaklasik 35-36 Mbps sabit download, 15 Mbps civari upload aliyorum. GeForce NOW alsam sorun olur mu? 45 TL indirime girmis, AC Valhalla gibi oyunlari oynamak için alacagim. Yardimci olursaniz sevinirim, internete kablolu baglaniyorum.

Sitesinde yaziyor ne kadar gereksinim oldugu.

1637417191160.png

Bence almayın ben 50Mbps ve kablolu bağlantıda olmama rağmen sorun yaşamıştım verdiğim paraya üzülmüştüm bir de 3 aylık almıştım.
En azından almadan önce Free deneyin bakalım rahat oynatacak mı?

Kağıt üzerinde oluyor ancak pratikte sıkıntılar çıkabilir. Bazı internet sağlayıcılarının serverları geforce ile uyum içerisinde çalışmıyor.

12Mbps download ile Rust oynayabiliyorum fakat interneti 2. kişi daha kullanmaya başlar ise oyunu hiçbir şekilde oynayamıyorum bence rahatça oynarsın.

Bence almayın ben 50Mbps ve kablolu bağlantıda olmama rağmen sorun yaşamıştım verdiğim paraya üzülmüştüm bir de 3 aylık almıştım.
En azından almadan önce Free deneyin bakalım rahat oynatacak mı?
Ücretsizler yerine günlük paket getirdiler oda 14₺ . En azından sitesinde böyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı