36 saat uyunmazsa en kötü ne olabilir?

Evet kowalski, analysis! Arkadaşlar maalesef uyuyamıyorum. 10 gibi yattım 1'e doğru uyandım kesintili şekilde. Şimdi tekrar deneyeceğim. Çok moral bozmaya başladı.

40 saate doğru gidiyor. 2-2,5 saatlik uyku ile duruyorum. Yatamıyorum.

Son düzenleme:
Evet kowalski, analysis! Arkadaşlar maalesef uyuyamıyorum. 10 gibi yattım 1'e doğru uyandım kesintili şekilde. Şimdi tekrar deneyeceğim. Çok moral bozmaya başladı.

40 saate doğru gidiyor. 2-2,5 saatlik uyku ile duruyorum. Yatamıyorum.
Ben de dün 19:00'da yattım 23:00 da uyandım 10 Dk takıldım geri yattım 3 Saat önce uyandım. 😄
Kesintili uyumak çok sinir bozucu.

6 aydır düzenim bozuktu daha yeni düzelttim. Güne daha farklı başlıyorum bu harika bir şeymiş.

Bir kere dedikleriniz genelde böyle işsizlik parasızlık ile başlıyor. Uykusuzluğun getirdiği çok fazla etken var ya en iyisi bulaşmamak moderatör bey kısa zamanda umarım düzeltirsin. Genç olmanın etkisi ile tabii ki ayakta durabiliyorsun. İstediğini yapabiliyorsun ama bu artık alışkanlık haline geldi mi, depresyon stress kaçınılmaz oluyor. Açıkcası gerizekalı gibi hissettim. Enerji düşüklüğü, kan değerlerimin bozulması, her gün küfür ederek uyanmak, ruh sağlığını etkiliyor. Uyku her şeyin başlangıcı sağlık için.

Kısacası bozmamaya çalış ben 6 ay bunu yaptım şimdi 2 aydan beri uykuyu düzeltmeye çalışıyorum. Bu şekilde salona gitmeniz kas geliştiriyorsanız, çok yararlı olmayacak haberiniz olsun. Uyku düzenli olmalı bunu herkes söyler zaten.

Her türlü açıdan 16:00 ile 18:00 uyumanızı tavsiye etmem bu uyku zararlı oluyormuş. Bende bu saatlerde uyuduysam daha çok baş ağrısı sarhoş gibi kalkıyorum. Eğer düzgün yatmaya vaktiniz yok ise;

Akşam 23:00 ile 03:00'a kadar kesinlikle uyuyun. Kalan saaatler 16:00 *18:00 uyumamaya çalışın. Kendinizi programlayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı