360 Hz monitör tavsiyesi

Bütçe
12000

PlaTfps

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, zaten ürün sayısı kısıtlı. Sistemi yazın toplayacagim bu arada ama monitörü şimdi alacagim. Monitör için 12K civarı bütçem var. Ağırlıklı olarak FPS oyunları oynuyorum bu yüzden 360Hz daha iyi olur diye düşündüm. Önerilerinizi bekliyorum. (Sistemi de kabaca 4070 Ti R9 7900X gibi düşünüyorum.)

@P R O F O U N D @Saint Lucia

Son düzenleyen: Moderatör:
Şunlar var genelde 360hz ancak, 2K monitör daha çok yakışır gibi.

ASUS ROG serisine ait bir model var. ROG Swift PG259QNR modeli işinize yarayabilir ve bütçenizin de altında. Ek olarak NVIDIA bir ekran kartı kullanıyorsunuz, monitorde de G-Sync özelliği bulunmaktadır.

Şunlar var genelde 360hz ancak, 2K monitör daha çok yakışır gibi.
Hocam 2k yı çok düşündüm de yeri geldiğinde CS yi 720p falan oynuyorum ondan dolayı benim için fazla kullanışlı olmaz gibi. Bu 2 monitör arasından hangisini önerirsiniz

Hocam aslında asusla alienware i görmüştüm fakat Lenovo da baya güzel duruyor siz 3 ü arasından hangisini önerirsiniz?

12 Bin lirayı 1080p monitöre vermenizi önermem. O bütçede kaliteli 4K monitörler var.
Bir süre sonra film izlerken, hikayeli oyunlar oynarken neden 4K almadım diye düşünürsünüz.

12 Bin lirayı 1080p monitöre vermenizi önermem. O bütçede kaliteli 4K monitörler var.
Bir süre sonra film izlerken, hikayeli oyunlar oynarken neden 4K almadım diye düşünürsünüz.
Kullanım amacına göre değişir hocam belki 1 yıl içinde yan monitor olarak 4k eklemesi yapabilirim.

@P R O F O U N D hocam siz ne önerirsiniz ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı