360 mm sıvı soğutma destekli kasa önerisi

Bütçe
3k Altı

NoNametxt

Hectopat
Daha fazla  
Cougar Aqua 360mm alacağım ama kasaya ihtiyacım var NZXT H7 Flow white ve Lian Li 216 tarzı ama daha ucuz kasa önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Deep Cool CH510 Mesh Digital'e bakabilirsin. Ben pazartesi günü akşam sipariş vermiştim biraz önce geldi. Açtım baktım gayet kaliteli duruyor tahmin ettiğim gibi.

Dosya Ekleri

• unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    81,9 KB · Görüntüleme: 78
Deep Cool CH510 Mesh Digital'e bakabilirsin. Ben pazartesi günü akşam sipariş vermiştim biraz önce geldi. Açtım baktım gayet kaliteli duruyor tahmin ettiğim gibi.

Paylaştığınız kasa çok hoşuma gitti, bunu değerlendireceğim teşekkürler.
Ayrıca sıvı soğutmanın linkini de verebilir misiniz?

Bu arada beyaz kasa önerirseniz çok iyi olur.

Bu kasa pek hoşuma gitmedi ama paylaşımın için teşekkürler.

Son düzenleme:
Paylaştığınız kasa çok hoşuma gitti, bunu değerlendireceğim teşekkürler.
Ayrıca sıvı soğutmanızın linkini de verebilir misiniz?

Onu alalı 3 ay civarı oluyor yanlış hatırlamıyorsam. Muhtemelen fiyatı artmıştır veya stoklarda varmı hiç bilmiyorum ancak Deep Cool LT720 diye aratırsan bulabilirsin bunun bir de RGB versiyonu vardı ancak ben RGB sevmediğim için o modelini almadım. Ayrıca kasa tek fan ile geliyor eğer fan almak istiyorsan da Deep Cool FK120'nin 3'lü versiyonu var ona bakabilirsin ağustos başında onun siparişini vericem bende.

Onu alalı 3 ay civarı oluyor yanlış hatırlamıyorsam. Muhtemelen fiyatı artmıştır veya stoklarda var mı hiç bilmiyorum ancak Deep cool LT720 diye aratırsan bulabilirsin bunun bir de RGB versiyonu vardı ancak ben RGB sevmediğim için o modelini almadım. Ayrıca kasa tek fan ile geliyor eğer fan almak istiyorsan da Deep cool FK120'nin 3'lü versiyonu var ona bakabilirsin ağustos başında onun siparişini vereceğim bende.

Araştırdım ve 3K civarına buldum teşekkürler.
Ayrıca beyaz kasa vs varsa bildiğiniz çok iyi olur bu önerdiğiniz kasanın beyazı var ama satan bulamadım.

Araştırdım ve 3K civarına buldum teşekkürler.
Ayrıca beyaz kasa vs varsa bildiğiniz çok iyi olur bu önerdiğiniz kasanın beyazı var ama satan bulamadım.

2100'e almıştım ben yanlış hatırlamıyorsam. :( Hiç bilmiyorum geçen haftalarda bende kasa için konu açmıştım kimse yardımcı olmamıştı şansa denk geldim bu kasaya da stoklarda bulamamıştım daha önce :)

Geri
Yukarı