360 mm Sıvı Soğutma İçin Kasa Önerisi

Bütçe
2000 TL

cataclysm

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Arkadaşlar ocak ayında altta bilgilerimde gözüktüğü üzere masaüstü sistem topladım. Sistemimdeki 360 Mm'lik sıvı soğutucu Cougar Gemini T kasamın üst kısmına sığmadı. Daha önce kasa toplama da yapmadığım için ne yazık ki bu ayrıntıyı gözden kaçırmışım. Şimdi elimdeki kasayı elden çıkarıp yeni bir kasa almak istiyorum. 360 mmlik sıvı soğutucuyu taktığımda kasanın hava akışı konusunda problem olmayacak kasa önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Üsttekiler biraz bütçenizi aşıyor fakat aşağı doğru indikçe azalıyor fiyatlar.

Bütçe olarak belirttiğiniz 2000TL'i biraz aşıyor ancak o sisteminize de bu kasayı önermemek için kendimi tutamadım; ROG Strix Helios | Kasalar | ASUS Türkiye
Ön taraf hava alma açısından sıkıntılı gibi duruyor.Öndeki cam mı kasa olayından çok çektiğim için hiç tasarımına, ışıklandırmasına önem vermiyorum.Sadece doğru hava sirkülasyonunu kurmamda yardımcı olsun yeter.Siz kullanıyor musunuz?
Kasanın on tarafina takmayı deneyin, muhtemelen olacaktır hem de biraz daha iyi soğutma yapacaktır.
Kasanın ön tarafında şuan montajlı.Fanlar içerideki havayı radyatöre üflüyor.Ne yazıkki kasanın tasarımından dolayı dışardan radyatöre üfleyecek şekilde montajlayamadık.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı