360 TL'ye 240GB SSD önerisi

Bütçe
360-380

EmirYTB0

Centipat
Daha fazla  
Merhaba iyi akşamlar herkese. 360TL bandında veya biraz üzerine çıkabilirim bana uzun kullanımda bozulmacak iyi bir SSD tavsiye eder misiniz? 240GB SSD olacak satıcısı iyi olsun teşekkür ediyorum herkese.

uzun kullanımda şu şekilde açıklayayım . farklı verilerin kullanımına dayalı çalışmalar için kullandığım wd 240 da toplamda 1 yıllık sürede ortalama günlük 40 gb veri yazılarak ve silerek kullandım şu anda sağlık yüzde 85 de toplamda 15,19 tb yazma yapmışım bu cihazda ve performans sıkıntısı yok şu anda. sağlık yüzde 85 de. standart kullanımda bu tarz bir durumda karşılaşmazsınız keza bunu belirtme sebebim . bu tarzda kullanmadığım sistemde sağlık yüzde 98 seviyesinde aynı cihaz aynı süre. özellikle belirteyim. bahsettiğim sistemlerde sistemler sürekli açık yani kapanmadan kullanıyorum sistemleri.
sandisk ile wd aynı şirket , lakin sandisk in ssd sini kendim kullanmadım bir kaç arkadaşın sisteminde kullandık standart kullanımlarında bir şikayetleri olmadı.

Uzun kullanımda şu şekilde açıklayayım. Farklı verilerin kullanımına dayalı çalışmalar için kullandığım WD 240 da toplamda 1 yıllık sürede ortalama günlük 40 GB veri yazılarak ve silerek kullandım şu anda sağlık yüzde 85 de toplamda 15,19 TB yazma yapmışım bu cihazda ve performans sıkıntısı yok şu anda. Sağlık yüzde 85 de. Standart kullanımda bu tarz bir durumda karşılaşmazsınız keza bunu belirtme sebebim. Bu tarzda kullanmadığım sistemde sağlık yüzde 98 seviyesinde aynı cihaz aynı süre. Özellikle belirteyim. Bahsettiğim sistemlerde sistemler sürekli açık yani kapanmadan kullanıyorum sistemleri.
SanDisk ile WD aynı şirket, lakin SanDisk'in SSD'sini kendim kullanmadım birkaç arkadaşın sisteminde kullandık standart kullanımlarında bir şikayetleri olmadı.

PNY mi Yoksa WD240 MI hocam

Geri
Yukarı