Steam Epic Games 360 TL'ye Dying Light 1 Enhanced ve 2 Ultimate Edition ve 2 DLC

megatrown21

Hectopat
Nays hesabı kullanmıyorsanız ilk yüklemeye 20 TL hediye ediyor. Hemen Nays'a 171,76 TL yatırıyoruz. Bakiyemiz 191,76 TL oluyor.
Ardından Epic Games'ten aşağıdaki paketi alıyoruz. İlk oyunu Epic Games ücretsiz dağıttı ama yoksa o da paket içerisinde geliyor.

Daha sonra Nays harcama yaptığınız için size kazı kazan hediye ediyor. Onu da yaparsanız oradan da şansınıza 5-10 artık kaç TL çıkarsa ücretsiz geliyor. 3 gün sonra.
Harcama yaptığınız için 191.76 TL'nin 30+ TL'si hediye geliyor. Onu fatura öderken falan da kullanabilirsiniz.

Dying Light 2: Stay human: Ultimate upgrade 195.3 TL. Nays bakiyenizi kontrol edip eksik kalan kısmı Nays'a yüklüyorsunuz. Nays bakiyenizi 195.3 TL'ye tamamladıktan sonra Ultimate editionuz toplamda 360 TL civarına bu oyunlara sahip oluyorsunuz.
Epic Games'ayrıyeten 18 TL'ye yakın Epic Games'te geçerli para da yüklüyor.

Aynı paketin Steam fiyatı(688 TL indirimde):https://store.steampowered.com/bundle/30624/Dying_Light_Series__Brecken__Rais_Bundle/
Ultimete Edition:838.6 TL(indirimli fiyatı)
Sadece bu yöntemle 480 TL cebimizde kalıyor.

Merhaba
İkisi de ayrı ayrı tam oyun değil mi?
Yükseltme vs değil?

Dying Light1
+
Dying Lite 2
Öyle ise çok iyi fiyat...

İlk oyunun tüm paketleri var, 2. Oyun ana hikaye 2 DLC ve oyun içi kostümler falan var. Steam'de 700 TL'ye yakın bu paketin ücreti. 1. Oyunu almayı düşünen bile almalı bence. Patates soğan domates aldım bugün birkaç abur cubur daha fazla ödedim. Bedavadan biraz pahalı şu an.

An itibari ile 77.57 TL Nays %20 kampanyası ile bana iade edilmiş bulunmakta olup, aldığım oyunlar 360-77.57 282.43 TL'ye gelmiş bulunmakta.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı