360 Total Security'den daha iyi antivirüs önerisi

Hepinize teşekkür ederim yoğunluk Kaspersky önerdiği için en kısa sürede Kaspersky'a geçeceğim. Ama Kaspersky'a geçene kadar bilgisayarın rahatlaması için antivirüs olmadan kullansam bir şey olur mu sadece YouTube kanalımı barındıran Google hesabım var o kadar.

Hepinize teşekkür ederim yoğunluk Kaspersky önerdiği için en kısa sürede Kaspersky'a geçeceğim. Ama Kaspersky'a geçene kadar bilgisayarın rahatlaması için antivirüs olmadan kullansam bir şey olur mu sadece YouTube kanalımı barındıran Google hesabım var o kadar.

Ücretlimi alacaksınız?

O

Hayır bildiğim kadarı ile ücretsizide var orijinal onu kullanacağım. Gidip bir antivirüs'e paramı vereyim?

O yüzden sormadım bekleyeceğim dediğiniz için sordum acaba önce Free daha sonra ücretlimi alacaksınız diye. Ayrıca ben verdim 2 yılık IS 200TL gibi bir fiyata. Verilmeyecek bir fiyata değil hiç yoktansa daha iyi koruması için. Ama dediğim gibi o amaçla sormadım.

O

O yüzden sormadım bekleyeceğim dediğiniz için sordum acaba önce Free daha sonra ücretlimi alacaksınız diye. Ayrıca ben verdim 2 yılık ıs 200TL gibi bir fiyata. Verilmeyecek bir fiyata değil hiç yoktansa daha iyi koruması için. Ama dediğim gibi o amaçla sormadım.

Tamam her antivirüs para ile alındığında daha iyi korur ama 2 yıllık 200TL verdin 2yıl geçti sonra ne yapacağız?

Yeni konular

Geri
Yukarı