3600 MHz, RGB ve OC için RAM önerisi

Bütçe
700-800

Bunlar PNY'den daha iyi diye biliyorum. PNY'de daha fazla RGB var ama bundaki metal yapı Premium hissi veriyor.

Normalde Ballistix RGB atacaktım da fiyatları gördüm geri çekildim. RGB istemese belki bulunur bir şey belki ikinci elden B-Die çözer.

Hocam Crucial Ballistix 3200MHz RGB olan modelini atar mısınız? Fiyat çok sorun değil, gereksiz para harcamamak için o fiyat aralığını yazmıştım. Baktım o modele ama bulamadım siz atarsanız sevinirim hocam. Oyun için alıyorum, 3600 istememin sebebi alırken yüksek MHz almak istemem di.

Normalde Ballistix RGB atacaktım da fiyatları gördüm geri çekildim. RGB istemese belki bulunur bir şey belki ikinci elden B-Die çözer.

Bu 3200MHz RGB ballistix ram, değilmi hocam? Bir yanlış yoksa 2 adet sipariş vereceğim.

Son düzenleme:
Hocam Crucial Ballistix 3200MHz RGB olan modelini atar mısınız? Fiyat çok sorun değil, gereksiz para harcamamak için o fiyat aralığını yazmıştım. Baktım o modele ama bulamadım siz atarsanız sevinirim hocam. Oyun için alıyorum, 3600 istememin sebebi alırken yüksek MHz almak istemem di.

Bu 3200MHz RGB ballistix ram, değilmi hocam? Bir yanlış yoksa 2 adet sipariş vereceğim.
Hocam kusura bakmayın pek aktif olamıyorum mobilden evet bu görünüm olarak çok iyi değil önceden söyleyeyim. 3000MHz modeli daha ucuzsa onu alın OC potansiyeli daha yüksek.

Hocam çok kötü olmaz diye düşünüyorum. Zaten RGB var gerisi önemli değil görünüş anlamında. OC den anlamıyorum, video izleyerek yapacağım. 3200 Alsam sence sorun olur mu. 3000 almadığıma pişman olur muyum?

Geri
Yukarı