Satılık/Takas 3600 sistem parçaları

Hocam daha yüksek kalitedeki MSI Mortar modeli forumda şu an 570 TL 0 kutulu olarak satılıyor. Siz de bunu baz alarak bana bir fiyat verebilirsiniz.

Hocam doğrudur haklısın ama ona kıyasla yaparsak aklımdakinin altında kalmış olur sana gelmez oda kusura bakma.

@boifromasgard

Tamamen nakite ihtiyacım olduğu için bu fiyatı yazıyorum kusura bakma yoksa bende biliyorum ederi bu değil ama 2500 civarı düşünüyorum.

Hocam ne desem yalan olur siz aklındaki fiyatı söyleyin anlaşabilirsek bırakayım.

Hocam sanki bu ilanı görmüştüm mikrofon soketi mi ne arızalı diyordu bir sorunu var mı?

Aynen hocam onu bende yeni fark ettim mikrofon girişi arızalı. USB'li kulaklık kullandığım için hiç kullanmamıştım. Başka sıkıntısı yok.

Ekran kartı için fiyat alabilir miyim? 4PieD#1294 discord.

Ekran kartı için fiyat alabilir miyim? 4PieD#1294 Discord.

İstek gönderdim, mesaj atman yeterli.
Aynen hocam onu bende yeni fark ettim mikrofon girişi arızalı. USB'li kulaklık kullandığım için hiç kullanmamıştım. Başka sıkıntısı yok.

Hocam bu mantıkla bakarsak arkadaşın öneridğini almam daha mantıklı kalır 39₺ fark var.

Arkadaşlar merhaba, nakite ihtiyacım olduğu için aşağıdaki parçaları satıp APU bir işlemci almayı planlıyorum.

Ryzen 5 3600 işlemci.
ASRock B450M Steel Legend anakart.
SanDisk Ultra 3D 500GB SATA SSD.
ASUS Dual GTX 1060 3 GB (özel backplate hediyeli)

Tüm parçaların kfg si vardır15-20 ay.
Not: GPU hariç hepsi faturalı.

Not 2: APU işlemci, M.2 portlu anakart ve laptop ile takas düşünebilirim yazmanız yeterli.
İletişim bilgisi verebilir misiniz hocam?

Hocam nasıl öğreneceğim diyorum?
Bu rehber faydalı olabilir hocam.

Hocam nasıl öğreneceğim diyorum?
Pardon link atmayı unutmuşum 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı