3600 TL Monitör dahil sistem tavsiyesi

Oguzz162000

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar. Benim bütçem çok zorlasam 3600-3700 civarı. Maksimum çıkabileceğim miktar budur. Lütfen az daha zorla 4000 TL'ye şunu al gibi şeyler söylemeyin. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar arkadaşlar. Benim bütçem çok zorlasam 3600-3700 civarı. Maksimum çıkabileceğim miktar budur. Lütfen az daha zorla 4000 TL'ye şunu al gibi şeyler söylemeyin. Önerilerinizi bekliyorum.
Donanım arşivi v4 al
Ama 1 2 düşürme yap mesela rx570 yap ekran kartını ssd yerine hdd tak monitörde al ucuzundan

Bu sıralar hazır sistemler daha hesaplı gibi görünüyor. Benim de aklımda olan, daha sonra yüksetebileceğim bir sistem arıyorum ben de.

Yukarıdaki sistemde ssd'yi 240 gb çekerseniz ve aşağıdaki 75 hz monitörü alırsanız 3660 lira gibi bir fiyata toplayabiliyorsunuz.

Ya da ram'i (8x2) yapıp ekran kartını rx570 seçersiniz 3801 TL oluyor.

Ayrıca 1-2 hafta daha beklemenizde fayda var çünkü bu süreçte yeni çıkacak donanımlardan ötürü eski parçalarda indirim olacağı söyleniyor.

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Çok teşekkürler arkadaşlar
Bu sıralar hazır sistemler daha hesaplı gibi görünüyor. Benim de aklımda olan, daha sonra yüksetebileceğim bir sistem arıyorum ben de.

Yukarıdaki sistemde ssd'yi 240 gb çekerseniz ve aşağıdaki 75 hz monitörü alırsanız 3660 lira gibi bir fiyata toplayabiliyorsunuz.

Ya da ram'i (8x2) yapıp ekran kartını rx570 seçersiniz 3801 TL oluyor.

Ayrıca 1-2 hafta daha beklemenizde fayda var çünkü bu süreçte yeni çıkacak donanımlardan ötürü eski parçalarda indirim olacağı söyleniyor.

Ağustos başı gibi alacağım zaten. Şuan çalışıyorum ve maaş falan tamamlanınca alacağım.
Ekran kartını ve ssd leri bütçenize göre ayarlayıp 75hz bir monitör ile alınabilir.

Bu sistem baya mantıklı göründü teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı