3600 TL'ye Monitör önerisi

Bütçe
3600
Acer'ı almanızı tavsiye etmiyorum.
Yeni hesap aç, sepette100 kuponunu yap. 3700'e denk geliyor.

Kaliteli değiller. James Donkey güzel bir marka olabilir ama monitörü güzel değil. En azından forumun geneli böyle düşünüyor. Aynı şey gameon içinde geçerli.

Mesela bu daha iyi Acer'den.

Öncelikle merhaba şu aralar monitör arayışı içerisindeyim ve düzgün bir ürün bulamadım 3600 TL bütçem var IPS panel en fazla 1 ms bir monitör arıyorum Acer Nitro KG242YM3 modelini buldum sizce alınır mı?

Bu fiyata en iyisi bu ghosting diyen ASUS fanboylarına inanma dostum şimdi fake ghosting resmi getirirler.

Bu fiyata en iyisi bu ghosting diyen ASUS fanboylarına inanma dostum şimdi fake ghosting resmi getirirler.

Araştırıyorum 4000TL'ye çıkardım bütçeyi.

Acer'ı almanızı tavsiye etmiyorum.
Yeni hesap aç, sepette100 kuponunu yap. 3700'e denk geliyor.

Kaliteli değiller. James Donkey size göre güzel bir marka olabilir ama monitörü güzel değil. En azından forumun geneli böyle düşünüyor. Aynı şey gameon içinde geçerli.

4000 TL'ye çıkardım bütçeyi öneri yapabilir misiniz?

ASUS'un bu modelini alabilirsin ghosting ve ölü piksel yok fakat görüntü anlamında alt kısmı yuvarlak olanları pek sevmiyorum görünüşü hoşuna giderse alabilirsin Asus VP249QGR 24" 1 ms Full HD FreeSync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Güzele benziyor bir bakayım detaylıca.

Konu sahibi daha fazla çıkamazsa attığım LG alınabilir.

Kaç TL'ye çıkmam gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı