3600 TL'ye R3 2200G ve GTX 1050 Ti Monitör Dahil Sistem Toplama

Önerdiğiniz ekran kartı ikinci el. Kimse sıfır 1050 Ti ekran kartını 850 Türk Lirası’na satmaz. Sahibinden.com vb. sitelerde insanların ürünün durumu hakkında size doğru veya yalan söyleyip söylemediğini bilemiyorsunuz. Bu yüzden ikinci el önerilmiyor.

Önerdiğiniz ekran kartı ikinci el. Kimse sıfır 1050 Ti ekran kartını 850 Türk Lirası’na satmaz. Sahibinden.com vb. sitelerde insanların ürünün durumu hakkında size doğru veya yalan söyleyip söylemediğini bilemiyorsunuz. Bu yüzden ikinci el önerilmiyor.
Tekrar söylüyorum. İkinci el değil o ekran kartı. 900TL'ye GTX 1050 Ti ekran kartı satın aldım. GeT parası dahil ayrıca. GeT ile alınırsa iade edilme garantisi de var.

Tekrar söylüyorum. İkinci el değil o ekran kartı. 900TL'ye GTX 1050 Ti ekran kartı satın aldım. GeT parası dahil ayrıca. GeT ile alınırsa iade edilme garantisi de var.
Verdiğiniz linkin ilan tarihi 21 Nisan. Açıklamaya da aynı ürün Vatan'da 945 TL yazmış. O ürün şu anda Vatan'da 1744 TL. Sizce hala o fiyata satar mı? Bilip bilmeden konuşmayın!

Verdiğiniz linkin ilan tarihi 21 Nisan. Açıklamaya da aynı ürün Vatan'da 945 TL yazmış. O ürün şu anda Vatan'da 1744 TL. Sizce hala o fiyata satar mı? Bilip bilmeden konuşmayın!
Şansını deneyecek. Olmadı aynı fiyatlara yakın ekran kartları var. Örneğin bu satıcıdan ben Colorful 1050 Ti modelini aldım. 820TL'ye satıyordu. GeT parası dahil 900TL'ye geldi. GeT ile hiçbir sorun yaşamadım. SIFIR Msi GeForce GTX1050Ti AERO ITX 4Gb EKRAN KARTI - MSI Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 598216231
Bir sürü böyle ucuza sıfır satan satıcılar var.
SIFIR ZOTAC NVIDIA GEFORCE GTX 1050Tİ 4GB GDDR5 OC 128BIT - Zotac Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 595833383
Colorful Gtx1050ti Mini 4GB - Colorful Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 585473865
Asus 1050ti sıfır hic kullanilmadi - Asus Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 549058693
GeT ile yapacaksın, sadece GeT parasını ekleyecek. iade hakkın da olacak. Araştırmadan konuşmayın!

Zotac'ın ekran kartları kronik sorunlu, önermiyoruz.
Koyduğunuz ASUS GTX 1050 Ti da 4 Nisan'da satışa koyulmuş.
Colorful ürünlerinin garantisi yok!
Tüm ilanları teker teker araştırıp en ucuzunu seçmişsin gelmiş araştırmadan konuşmayın diyorsun. Çok boş konuşuyorsun, yazık.

Zotac'ın ekran kartları kronik sorunlu, önermiyoruz.
Koyduğunuz ASUS GTX 1050 Ti da 4 Nisan'da satışa koyulmuş.
Colorful ürünlerinin garantisi yok!
Tüm ilanları teker teker araştırıp en ucuzunu seçmişsin gelmiş araştırmadan konuşmayın diyorsun. Çok boş konuşuyorsun, yazık.
Zotac'ın ekran kartlarında hiçbir sorun yok. Dediğim gibi şansını deneyecek. Msi ekran kartına niyeyse laf atmamışsın.

Zotac'ın ekran kartlarında hiçbir sorun yok. Dediğim gibi şansını deneyecek. MSI ekran kartına niyeyse laf atmamışsın.
Zotac kullanmış biri olarak önermiyorum. Senin gibi her kullanmadığım mala bu çok eyği, bu çok kötü diye atlamıyorum. Şansını denemesine gerek bile yok doların 5 ayda ne kadar fırladığından haberin yok sanırım. MSI ekran kartında herhangi bir kusur bulamadığım için bir şey demedim, senin gibi her şeyde kusur arama gibi bir huyum yok. Cahilliğini bu kadar belli etmene gerek yok.

Zotac kullanmış biri olarak önermiyorum. Senin gibi her kullanmadığım mala bu çok eyği, bu çok kötü diye atlamıyorum. Şansını denemesine gerek bile yok doların 5 ayda ne kadar fırladığından haberin yok sanırım. MSI ekran kartında herhangi bir kusur bulamadığım için bir şey demedim, senin gibi her şeyde kusur arama gibi bir huyum yok. Cahilliğini bu kadar belli etmene gerek yok.
Peki, iyi günler. :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı