36000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
30000-36000
Farklı modeldir 36 K olan. Bu 16gb rtx 3080 ekran kartlı 32gb ramli 360Hz ekran ve 2tb nvme 4x4 ssd var 255 modelinde

11ug-260xtryi Aralık sonunda 30900’e sipariş verdim. Bendeki vatanda indirime girince iade edip onu aldım. Arada çok fark var.

Farklı modeldir 36 K olan. Bu 16gb rtx 3080 ekran kartlı 32gb ramli 360Hz ekran ve 2tb nvme 4x4 ssd var 255 modelinde

11ug-260xtryi Aralık sonunda 30900’e sipariş verdim. Bendeki vatanda indirime girince iade edip onu aldım. Arada çok fark var.
Evet vatandaki modelde 32gb ram, 3080 var tek farkı bu he bir de win10 var o da gereksiz zaten bir tek 3080 önemli unsur ona da o kadar değmez çünkü arada çok fark var attığım gp 76 modelinde de 3080 var.

Yerinizde olsam hangi markayı alırsam alayım, performansı ve soğutmasını teyitli bir şekilde inceleyip tercih yapardım. O kadar parayla mağdur olmanın cefası daha ağırdır

Yerinizde olsam hangi markayı alırsam alayım, performansı ve soğutmasını teyitli bir şekilde inceleyip tercih yapardım. O kadar parayla mağdur olmanın cefası daha ağırdır.
İlk olarak laptop alıyoruz zaten masaüstüne göre daha çok ısınacak ama MSI soğutma işinde çok iyi o yüzden güvenim tam ve MSIa döndüm.

Almak arasında kaldığım toplam üç model laptop var ikisi Monster markalı model biri MSI.
Monster olan ilk model.
Monster olan ikinci model.
Şimdi ilk olarak şunu söyleyeyim ne alırsam alayım SSD değiştirilecek yani yükselteceğim.

Monster'in ilk modelinden başlayalım kasa olarak güzel hoş beğeniyorum ve SSD değiştirme de kolaylık sağlıyorlar herhangi siteden alsan bile SSD yükseltmesi yapabiliyorsun bu PC'nin tek artısı 3070'li olması.

Monster'in ikinci laptopuna gelelim bunun modelinin artışı MSI kasaya sahip olması 300Hz olması ve SSD yükseltmesini kolayca yapabiliyorsun. Eksi yani ise 3060'lı olması.

MSI laptopuna gelecek olursak ısınma sorunu gibi şikayetler yok 3070'li çok beğendiğim bir kasaya sahip. Eksi yanları ise teknik servis biraz ilgisiz, SSD yükseltmesini ya kendin yapıyorsun ya da fahiş fiyata servise yaptırıyorsun ya da kendin alıyorsun taktırma için 250₺ vererek servise yaptırıyorsun.

Bu üç laptop için bunları göz önüne alarak nasıl bir yol izlemem lazım sizce ben her ne kadar MSI eksi yanı var gibi gözükse de MSI düşünüyorum ama anakartta SSD portu kaç tane ve 7000 MB 5100 MB bir SSD'yi destekliyor mu bilemiyorum öğrenemedim. Yardımcı olmanızı istiyorum arkadaşlar şimdiden geri dönüşler ve yardımlarınız için çok teşekkürler.
Hocam acil koşun ge 76 buldum.
2TB ama şahsen stoklarda olsaydı MSI GE 66 11UG-262TR derdim çünkü 2K ekranı var. Şahsen ben 3070 ile 1080p önermiyorum, darboğaz oluyor. Ama soğutma ve kasa/klavye kalitesi için MSI.

İlk olarak laptop alıyoruz zaten masaüstüne göre daha çok ısınacak ama MSI soğutma işinde çok iyi o yüzden güvenim tam ve MSIa döndüm.
Ve lütfen zekicene 3080 alın.
Hocam acil koşun ge 76 buldum.
2TB ama şahsen stoklarda olsaydı MSI GE 66 11UG-262TR derdim çünkü 2K ekranı var. Şahsen ben 3070 ile 1080p önermiyorum, darboğaz oluyor. Ama soğutma ve kasa/klavye kalitesi için MSI.

Yeni konular

Geri
Yukarı