36000 TL'ye PC önerisi

Bütçe
36000

MCOverse

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, bütçe 36k monitör ve çevre birimler dahil değil. Biraz bakındım ve çoğu arkadaşın SUNRISE-4070 / AMD Ryzen 5 7500F MPK / GALAX 1-Click OC 2X GeForce RTX 4070 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR önerdiğini gördüm. Mantıklı bir tercih ancak bütçem olduğundan işlemci soğutucusu ve değişikliği yaptım. Daha iyi bir öneriniz var mı? Ek olarak monitör önerilerinize de açığım.
Thermalright soğutucu ekle en ucuz olanını. Kasayı 750w yap. SSD kingston 1tb yap.

Monitör için bütçe nedir?

@Jesus Wicked tavsiye için teşekkürler. Monitör bütçesi 5K ancak 1K daha yukarı oynayabilirim.

Bu sisteme 2K gider. Hocam yakışır da bütçeniz varsa bu ürün güzel.

Bütçe hiç çıkmaz ise bu alınabilir. Ama pek önerilmiyor haberiniz olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sisteme 2K gider. Hocam yakışır da bütçeniz varsa bu ürün güzel.

Bütçe hiç çıkmaz ise bu alınabilir. Ama pek önerilmiyor haberiniz olsun.

Öneri için teşekkürler. Hocam aslında 40k da monitör ve sistemi halletmeyi düşünüyordum. Ancak uzun zamandır toplama işlerinden uzak olduğum için, mevcut piyasa fiyatlarından bihaber idim. Kullandığım sistemde ki ekran kartı geçen gün miadını doldurdu, bende sistem arayışına başladım. Yani uzun lafın kısası bende 2K monitör düşünüyorum ancak, daha almayı planladığım yan birimler olduğundan bütçemin sınırındayım.

Öneri için teşekkürler. Hocam aslında 40k da monitör ve sistemi halletmeyi düşünüyordum. Ancak uzun zamandır toplama işlerinden uzak olduğum için, mevcut piyasa fiyatlarından bihaber idim. Kullandığım sistemde ki ekran kartı geçen gün miadını doldurdu, bende sistem arayışına başladım. Yani uzun lafın kısası bende 2K monitör düşünüyorum ancak, daha almayı planladığım yan birimler olduğundan bütçemin sınırındayım.
Anladım dostum, o zaman bu uygundur size diye düşünüyorum fiyat olarak, Tecnopath sosyalde de sıklıkla öneriliyor.

Dostum monitör 4k Sisteme de 36k ayır. Klavye mouse'u boşver.

Anladım dostum, o zaman bu uygundur size diye düşünüyorum fiyat olarak, Tecnopath sosyalde de sıklıkla öneriliyor.

Hocam 5-6K'yı monitör için gözden çıkardım. 27 inç 2k bir şey bakıyorum, şu anki monitörüm 60 Hz ve ms'ini bilmiyorum bile... Yani hazır imkanım varken iyi bir şey istiyorum.

Dostum monitör 4K Sisteme de 36k ayır. Klavye fareyi boş ver.

Hocam 5-6K'yı gözden çıkardım. Yan birimlerden kastım monitör tutacağı ve masa.

Geri
Yukarı