3600MHz CL19 RAM alınır mı?

Bütçe
700TL

IamGazoz16

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Son düzenleyen: Moderatör:
İnce hesaptan almak istediğine emin misin ? siparişimi 2 ay göndermediler kargo karıştı başka yere gitti diye ve 2 ay ücret iademi yapmadılar ürün depomuza geri gelmeden ücretinizi iade edemeyiz diye. Tüketici haklarına giderek paramı geri alabildim. 50-100 lira daha fazla ver başka yerden al bence.

İnce hesaptan almak istediğine emin misin? Siparişimi 2 ay göndermediler kargo karıştı başka yere gitti diye ve 2 ay ücret iademi yapmadılar ürün depomuza geri gelmeden ücretinizi iade edemeyiz diye. Tüketici haklarına giderek paramı geri alabildim. 50-100 lira daha fazla ver başka yerden al bence.

Hizmet kişiden kişiye değişir. Geçen aldığım kulaklığım için en az 2 gün sonra yola çıkar demelerine rağmen 24 saat geçmeden ürünüm elimdeydi.
Bu linkteki RAM'leri almayı planlıyorum. Fiyatı da uygun geldi fakat CL değerleri biraz korkuttu. Alınır mı?
Cl değeri yüksek ancak Mhz değeri başarılı.

Teşekkürler. :)
İnce hesaptan almak istediğine emin misin ? siparişimi 2 ay göndermediler kargo karıştı başka yere gitti diye ve 2 ay ücret iademi yapmadılar ürün depomuza geri gelmeden ücretinizi iade edemeyiz diye. Tüketici haklarına giderek paramı geri alabildim. 50-100 lira daha fazla ver başka yerden al bence.
Yıllardır kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım. En geç 3 güne kargoladılar hep.
Hizmet kişiden kişiye değişir. Geçen aldığım kulaklığım için en az 2 gün sonra yola çıkar demelerine rağmen 24 saat geçmeden ürünüm elimdeydi.

Cl değeri yüksek ancak Mhz değeri başarılı.
Teşekkürler. :)

Geri
Yukarı