3600TL sistem önerisi

Kanka o anakart ile OC yapılır ama her şeyi en ince ayrıntısına kadar bilmen gerek ve kilidini açman lazım bana OC ve kilit konusunda soru sorma çünkü bende bilmiyorum.

PC hakkında karar verip aldığım zaman kesin OC yapacağım çünkü düşük bir sistem birazda olsun hızlansın.

PC hakkında karar verip aldığım zaman kesin OC yapacağım çünkü düşük bir sistem birazda olsun hızlansın.

Eğer A320 anakartla OC yapmayı düşünüyorsan önermem onun yerine sistemi alınca anakartı söküp satman üstüne biraz ekleyip B450 almanı öneririm.

Bence i3 10100F RX 550 4 GB daha mantıklı. Çünkü RAM'lar fazla iyi değil sonuçta RX 550 4 GB daha fazla FPS verir zaten işlemci odaklı oyunlar oynayacağım.

Bu dönemde elektronik parça fiyatlarından kaynaklı 3600 TL'ye kasa bulmanız imkansıza yakın bir durum ancak 2. el sistemlere dikkatli bakarsanız birkaç kasa bulabileceğinizi düşünüyorum.
Öngörü yapma sistem öner kanka.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…