3600TL sistem önerisi

• Konuyu başlatan Kraps
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 33
  • Görüntüleme 714
RX 550'li sistem toplarsam bayağı bir süre almayı düşünmüyorum APU alırsam RX 570 birkaç yıl sonra yine.

Ben Ryzen öneririm ve RX 570 yerine GTX 1650 Super öneririm aynı performansı veriyorlar ama 1650S yeni nesil bir ekran kartı ve 3400G'ye alabileceğiniz en son ekran kartı GTX 1660 Super.
RX 550 daha hızlı işte.

Söylediğin doğru ama APU sistem daha ileri dönük alınca APU ile idare et daha sonra işini görcek bir ekran kartı almak bence daha mantıklı.

Ben Ryzen öneririm ve RX 570 yerine GTX 1650 Super öneririm aynı performansı veriyorlar ama 1650S yeni nesil bir ekran kartı ve 3400G'ye alabileceğiniz en son ekran kartı GTX 1660 Super.

Söylediğin doğru ama APU sistem daha ileri dönük alınca APU ile idare et daha sonra işini görcek bir ekran kartı almak bence daha mantıklı.

APU sistemin işlemcisini overclock yaparsam ekran kartıda güçlenir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kanka o anakart ile OC yapılır ama her şeyi en ince ayrıntısına kadar bilmen gerek ve kilidini açman lazım bana OC ve kilit konusunda soru sorma çünkü bende bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı