360Hz monitör önerisi

Keşke plazmalar üretime devam etse. Ne 360 ne 500 bilmem ne Hz. Bende bir tane Panasonic vardı. Ondaki görüntü ve akıcılık hiçbirşeyde yoktu. 600Hz. 4 tane fan vardı bayağı çok sessiz çalışırdı. 495W çekiyordu fakat bir gün yanlışlıkla gazoz döktüm ve efsane gitti. Biraz içimi döktüm. ViewSonic alabilirsin. Laptop ve anakartlarda her ne kadar iyi olsa da monitörde ASUS önermem.
Çoğu 360Hz youtuber bunu kullanıyor.

Çoğu 360Hz YouTuber bunu kullanıyor.

Kötü değil iyidir. Fakat plazmadan aldığım kaliteyi hiçbir şeyden alamadım. Teknosa, vatan da çalışan arkadaşlarım bile almak istediler. Tek kötü yanı çok güç çekmesi ama değer. Çok iyi zevk alıyordum.

Keşke plazmalar üretime devam etse. Ne 360 ne 500 bilmem ne Hz. Bende bir tane Panasonic vardı. Ondaki görüntü ve akıcılık hiçbirşeyde yoktu. 600Hz. 4 tane fan vardı bayağı çok sessiz çalışırdı. 495W çekiyordu fakat bir gün yanlışlıkla gazoz döktüm ve efsane gitti. Biraz içimi döktüm. ViewSonic alabilirsin. Laptop ve anakartlarda her ne kadar iyi olsa da monitörde ASUS önermem.
Monitörde ASUS önermem derken? Adamlar hem piyasanın üstünde fiyat koyuyorlar hem de mükemmel monitör yapıyorlar. ViewSonic LG Samsung iyidir ayrıca. Ben yakın zamanda 165Hz kavisli ASUS'un monitöründen alacağım.

Monitörde ASUS önermem derken? Adamlar hem piyasanın üstünde fiyat koyuyorlar hem de mükemmel monitör yapıyorlar. ViewSonic LG Samsung iyidir ayrıca. Ben yakın zamanda 165Hz kavisli ASUS'un monitöründen alacağım.

Monitörde panel üreten, biraz daha monitörde iyi, yaygın, üretici tercih edilmeli. ASUS gibi markalar monitörde öyle değil. Kronik sorunlu modelleri daha fazla asus monitörlerin. Kendimce monitörde LG, ViewSonic, AOC gibi markalar tercih edilebilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı