360mm ARGB sıvı soğutma tavsiyesi

ekrem816

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
11700k işlemcim için soğutma performansı üst seviye olup aynı zamanda ARGB olan sıvı soğutma arıyorum. 11. nesil işlemcilerin sıcaklıkları gerçekten çok yüksek yani o sebepten ötürü performansından şüphe duymadığınız markaları tavsiye edin. Fanları ARGB veya RGB olmasa da olur çünkü zaten kasanın üstüne takacağım için başımı eğip bakmadan görmem mümkün olmayacağından yalnızca pompa ARGB olsa yeterli. LCD ekranlı soğutucu istemiyorum çünkü ARGB kontrolünü anakarttan yapacağım için LCD ekranı senkronize edemiyorum.

Fiyatları bana fazla geldi ama.

Fiyatları bana fazla geldi ama.

Bu markaları daha önce deneyimlediniz mi hocam?

Hocam kesinlikle bu sıvı soğutmayı öneririm. Ryzen 9 5900X gibi bir işlemciyi yük altında 65 dereceyi geçirmiyor. Sizin için en doğru karar bu olacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam kesinlikle bu sıvı soğutmayı öneririm. Ryzen 9 5900X gibi bir işlemciyi yük altında 65 dereceyi geçirmiyor. Sizin için en doğru karar bu olacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Başlık ARGB değil sanki ama soğutmasından şüphem yok tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı