3000TL 360mm ARGB sıvı soğutma önerisi

P R O F O U N D

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Lillehammer
Daha fazla  
Kasamdaki ARGB fanlara uyum sağlaması için ARGB sıvı soğutma istiyorum.

İşlemci: Ryzen 5800X.
Anakart: MSI X570 Tomahawk Wi-Fi

Bütçe: 3000TL.

Hocam bunda K360 yazıyor ama adama 360r V2 göndermişler.

Amazon'a şikayet etmek lazım...

https://www.amazon.com.tr/gp/produc...itle_o00_s00?ie=UTF8&psc=1&tag=technopattr-21

Bu daha iyi olur. Arkadaş sağolsun görmemiştim. Beyazı 3200 TL. İyi indirim var yani ortada.

Kesinlikle öneririm. Fiyatı 3.850 TL'den 2.300 TL'ye düştü.

Corsair iCUE H150i Elite Capellix​

https://www.amazon.com.tr/gp/produc...itle_o00_s00?ie=UTF8&psc=1&tag=technopattr-21

Bu daha iyi olur. Arkadaş sağolsun görmemiştim. Beyazı 3200 TL. İyi indirim var yani ortada.
Corsairler çok sesli çalışmıyor mu? Corsair H110i GTX kullanmıştım çok rahatsız edici derecede sesliydi.
Ve de ARGB istiyorum ben ama?

Corsair'in yorumlarda aynı zamanda forum üzerinde sesli çalıştığına dair yazılar gördüm. @P R O F O U N D yanlış hatırlamıyorsam siz sessizliğe ve sıcaklığına önem veriyordunuz. Umut hocam size Arctic Liquid önermişti siz sonra Lian Li daha iyi sanki demiştiniz ondanda vazgeçtiniz sanırım. Fiyat farkına değer mi bilemiyorum ama Arctic Liquid II ARGB olanı alabilirsiniz. Başka konularda SilverStone PF360 önerenleri görmüştüm ama sesi konusunda bir bilgim yok.

Corsairler çok sesli çalışmıyor mu? Corsair H110i GTX kullanmıştım çok rahatsız edici derecede sesliydi.
Ve de ARGB istiyorum ben ama?
Bunlar ARGB fanlara sahip. Şu anda kullanıyorum bugün geldi montajını yaptım. Firmware update vardı yaptım.
Valoranta giriyorum 60 derecenin üstüne çıkmıyorlar. Tüm fanları 600 RPM'ye sabitlediğim halde.
Sessiz çalışıyorlar asla sesli değiller. Onu siz iCUE üzerinden ayarlayabiliyorsunuz. 4 farklı modu ve custom modu da var.

Yok çok sesli çalışmıyor bu model. Zaten ARGB. Yanlış girmişler.

RGB yazıyor burda da hocam.
Corsair'in yorumlarda aynı zamanda forum üzerinde sesli çalıştığına dair yazılar gördüm. @P R O F O U N D yanlış hatırlamıyorsam siz sessizliğe ve sıcaklığına önem veriyordunuz. Umut hocam size Arctic Liquid önermişti siz sonra Lian Li daha iyi sanki demiştiniz ondanda vazgeçtiniz sanırım. Fiyat farkına değer mi bilemiyorum ama Arctic Liquid II ARGB olanı alabilirsiniz. Başka konularda SilverStone PF360 önerenleri görmüştüm ama sesi konusunda bir bilgim yok.
Lian Li Galahad 360 da RGB'li hocam bana ARGB lazım o yüzden vazgeçtim. Yoksa Galahad 360 çok iyi bir sıvı soğutma hatta Arctic Liquid Freezer II alternatifi.
Bunlar ARGB fanlara sahip. Şu anda kullanıyorum bugün geldi montajını yaptım. Firmware update vardı yaptım.
Kendi sitesinde bile RGB yazıyor. Çok ilginç. :D

Edit: Galahad 360 ARGB imiş galiba. Onu alacağım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı