360mm sıvı soğutucu önerisi

shinochou

Femtopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Back-end Developer
Selam arkadaşlar. Başlıkta anladığınız gibi bir öneriye ihtiyacım var. Kasam henüz mevcut değil, kararsızım bu konuda. AM5 anakartım, RAM çakışma meselesi sebebi ile belirtiyorum. G.Skill Trident Z5 Neo RGB. İşlemcim 7800x3D. Sessiz/Performanslı/Uzun Ömürlü bir ürün almak istiyorum. Aklımda Deep Cool LT/LS720 modeli vardı, ancak çok sesli çalıştıklarını söylediler. Amacım ağırlıklı Gaming olacak. Bu sebeple LT/LS 720 ve Arctic Liquid Freezer II 360 bu ikili arasında tıkandım kaldım. %1, 2 gibi performansları göz ardı edebilirim. Eğer sessiz huzurlu çalışacak ise bu makine. Şimdiden teşekkür ederim herkese.

Deep Cool tarafı için sesleri arasında veya performansları arasında ne kadar bir farklılık var bilginiz var mı ? Bende LF2'ye daha yakınım sessiz diye özellikle ama.

Deep Cool tarafı için sesleri arasında veya performansları arasında ne kadar bir farklılık var bilginiz var mı ? Bende LF2'ye daha yakınım sessiz diye özellikle ama.
Merhabalar DeepCool LS520 SE kullanıyorum. Ama fanlarını FK120 ler ile de kullandığım için LT520 de kullanıyorum diyebilirim aralarındaki tek fark fanları. Ses konusunda bana asla rahatsızlık vermediler. Ayrıca belirtmiş olduğunuz ram yükselik durumu için Arctic radyatörleri DeepCool'a göre daha yüksek. İki soğutucundan da memnun kalacağınıza eminim hiçbir sorun yaşamazsınız. Bütçenize göre tercih edebilirsiniz.

Geri
Yukarı