360mm sıvı soğutucu önerisi

erendmr05

Femtopat
Daha fazla  
-Artric liquid freezer II 360mm(fan hızı 1800/pompa hızı 2000)
-Cooler master 360L(fan hızı 1750/ pompa hızı 3500)
-Lian li galahad trinity performance 360(fan hızı 3000/ pompa hızı 4200)
-Bitfenix cube 360(fan hızı 2000/pompa hızı 5500)
-Msı mag coreliquid 360R V2
-Deepcool LT720(fan hızı 2250/pompa hızı 3300)
-Msı mag coreliquid p360(fan hızı 2000/pompa hızı 4200)
-Msı meg coreliquid s360(fan hızı 2000/pompa hızı 2800)

Arkadaşlar intel i9 14900k işlemcim için sağlam bir 360mm sıvı soğutucu istiyorum acilen bunlardan en iyi olanı hangisi? Ayrıca bu soğutucuların iyisi kötüsü pompa hızının yüksek olmasına mı bağlı?

Extra olarak asus tuf gt502 kasam var 360mm kadar destekliyor ve bazı sıvı soğutuculara baktığımda 360mm olmasına rağmen radyatör boyutu 392 mm yazıyor,mesela bu radyatör boyutu 392 olduğu için benim kasama olmuyormu? bu konuda yardımcı olun..

O işlemci için aşağıdaki soğutucuyu alacaksınız. Kasanıza uyup uymaması hakkında bir bilgim yok. Ölçüleri kontrol edersiniz.

Muhtemelen "istenilen" seviyede soğutmayacak ama sessizlik ve performans noktasında muazzam bir ürün.

O işlemci için aşağıdaki soğutucuyu alacaksınız. Kasanıza uyup uymaması hakkında bir bilgim yok. Ölçüleri kontrol edersiniz.

Muhtemelen "istenilen" seviyede soğutmayacak ama sessizlik ve performans noktasında muazzam bir ürün.
Arctic benim gözümde bu işin ustası çok da kaliteli. Kesinlikle arkadaşa katılıyorum bunu tavsiye ederim.

Kral birkaç kişiden bu artric liquid freezer tavsiyesi aldım ama fan dönüş hızı ve pompa hızları 1750-2000 civarları neden bukadar düşük ?

Kral birkaç kişiden bu artric Liquid Freezer tavsiyesi aldım ama fan dönüş hızı ve pompa hızları 1750-2000 civarları neden bu kadar düşük?

RPM değil fanların havayı ne kadar güçlü üflediği önemli, yüksek RPM olup düşük basınçta hava üflemesi pek işine yaramaz. 10.000 RPM çevirip 90 derecede kalır.

Ne kadar güçlü üflediğine hangi özelliğinin yüksek olmasından bakarız?
Salt CFM, pompa değerleri üzerinden performans grafiği çıkarılamaz. İncelemelere bakmak gerekir.

Örneğin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı