365 TL 500 GB HDD önerisi

Bütçe
365

Zumoxo

Decapat
Daha fazla  
Anakart
MS 7C51 (System informationda bu çıktı)
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam öncelikle oyun için HDD önermiyorum. Linkteki ürün güzel gibi. Uzun süre Seagate kullandım 10 yılın ardından 17024 tane bad sectorle hala yoluma devam ediyorum depo olarak. İçerisinde GTA V var sorunsuz çalışıyor.

Merhaba. Şu an SanDisk 240GB SSD kullanıyorum fakat yeterli olmuyor 500GB HDD almayı düşünüyorum fakat herkes çok kötü yorumlar yazmış üretimi falan yapılmıyormuş o yüzden genelde bad sector falan çıkıyormuş. Oyun için 500GB HDD önerirseniz sevinirim.
Bütçe: 365TL.

Almayı düşündüğüm; Seagate Barracuda ST500DM009 3.5" 500 GB 7200 RPM 32 MB SATA 3 NCQ HDD Fiyatları ve Özellikleri
Söylenenler doğru. Üretim olmadığı için refurbished ürün oluyor veya ikinci el genelde.
Yerinizde olsam sıfır 1TB veya 500GB olacaksa da uygun yollu ve sağlamlığını kontrol edebileceğiniz bir ikinci el olabilir diye düşünüyorum.

Söylenenler doğru. Üretim olmadığı için refurbished ürün oluyor veya ikinci el genelde.
Yerinizde olsam sıfır 1TB veya 500GB olacaksa da uygun yollu ve sağlamlığını kontrol edebileceğiniz bir ikinci el olabilir diye düşünüyorum.

Hocam HDD de ikinci el sıkıntılı çok dikkat edilmeli tüm testlerin ardından faturayla beraber alınmalı.

Seagate Barracuda HDD'leri sıkıntılı oluyor, almanızı önermiyorum. Bunu alabilirsiniz:

Ailemle konuştum durumu anlattım 1-2 hafta sonra bütçe ekleyip 1tb HDD alacağım 2. el disk alınmaz zaten teşekkürler uyardığınız için

Yeni konular

Geri
Yukarı