37.000 TL'ye RTX 4070'li sistem önerisi

Bütçe
37.000
Ya birde çok basit olucak ama şöyle bir sorun var diğer tarafta 6 taksit oluyor peşin fiyatına ve taksitle alınması zorunlu gibi. Böyle inanılmaz ötesi farklar var mı 2 model arasında yoksa çok düşük farklardan mı bahsediyoruz ?

Toplama nasıl bir şey yapabilirim peki ? Yani 37.000e daha iyisi çıkar mı diyorsunuz.

38.500 ediyor Soğutuculu 32 ramli ddr5 4070 sistem. Yapıştır geç.

Buna bakabilirsin. @Jesus Wicked

Hocam ramsiz 36k ediyor sanırım 39lara vs çıkıyor o yüzden bütçeyi aşıyor , ve maalesef farklı farklı sitelerden alamıyorum. Hediye geliceği için tek siteden çekim + taksit yapmam gerek. Gerçekten hazır sistem olarak hepsi mi berbat ya ? Rami kendim harici olarak yükselticeğim.

Hocam RAM'siz 36k ediyor sanırım 39'lara vs çıkıyor o yüzden bütçeyi aşıyor, ve maalesef farklı farklı sitelerden alamıyorum. Hediye geliceği için tek siteden çekim + taksit yapmam gerek. Gerçekten hazır sistem olarak hepsi mi berbat ya? RAM'i kendim harici olarak yükselteceğim.

Taksit yapman sart degilse attigim hazir sistemi alabilirsin.

Senin attigin sistem hosuma gitmedi.

Beyaz ekran karti, siyah kasaya.
Gamepower PSU.
Team SSD.

Ya görünüş vs benim için çok önemli değil , ssd tarafı rahatça değiştirilebilir , bir psu tarafı kafamı karıştırdı gerçekten çok ekstrem önemli mi sizce en azından ilk 1 yıl için , ve major parçalarda sorun var mı ? Ana kartı işlemci vsvs

Ya görünüş vs benim için çok önemli değil, SSD tarafı rahatça değiştirilebilir, bir PSU tarafı kafamı karıştırdı gerçekten çok ekstrem önemli mi sizce en azından ilk 1 yıl için, ve major parçalarda sorun var mı? Anakartı işlemci vsvs.

Anakart guzel.

İslemci de guzel.

Kasa mesh, onda bir problem yok ama sogutucu sığma desteklerine iyi bakin derim, Gamepower sonucta.

PSU ise ne yapacagi belli degil. Ya patlar, ya patlamaz, ya patlamaz-patlar ani elektrik kesintisinde elektrik geri geldigi zaman kendisini imha eder, ya da parcalara duzensiz voltaj verir...

Geri
Yukarı