37 bin TL sistem önerisi

Bütçe
37.000
Hocam bu kadar bütçeniz varsa biraz bekleyin yoksa üzülürsünüz. 4080 ve i5 13. nesil toplarsınız kat kat daha iyi olur.

Bende öyle düşündüm ilk başta ama çok pahalı şekilde çıkacağını düşünüyorum. Yeni 4000 serisi kasım'da çıkıyor. 13. nesil işlemciler ne zaman gelecek bilginiz var mı?

Bende öyle düşündüm ilk başta ama çok pahalı şekilde çıkacağını düşünüyorum. Yeni 4000 serisi kasım'da çıkıyor. 13. nesil işlemciler ne zaman gelecek bilginiz var mı?
Uzun vadede daha iyi yatırım olabilir 4000 serisi. DA'nın 4090 videosu vardı DLSS 3.0 sayesinde i3 12100 ile dar boğaz yapmadan oynuyordu (bunun sayesinde güçlü gpu için güçlü cpu zincirini kırıyor) ama 3.0'ın olmadığı oyunlarda gümlüyor bazı oyunlarda 4K da bile darboğaz yaptığı oluyordu. Dediğiniz gibi bu kartlar ilk çıkışlarında çıkış fiyatına bulmanız çok zor olur toparlaması sürecektir ama ne zaman oturur bilemem maalesef

Bu ayın sonunda satışa sunulacak. Artık çıkıtğı gibi pahalı olma durumu pek kalmadı gibi. En fazla 1 hafta tedarik sürecinden dolayı pahalı olur. Tahminimce herkes 4000 serisi ile hazır sistem toplamaya çıktığı gün başlayacaktır. Örnek olarak GameGaraj 4090 çıktığı gün hazır sistem sundu. 4000 serisi çıktığında yeni konu açıp beni etiketlerseniz elimden geldiğince yardımcı olurum.

Bu ayın sonunda satışa sunulacak. Artık çıkıtğı gibi pahalı olma durumu pek kalmadı gibi. En fazla 1 hafta tedarik sürecinden dolayı pahalı olur. Tahminimce herkes 4000 serisi ile hazır sistem toplamaya çıktığı gün başlayacaktır. Örnek olarak GameGaraj 4090 çıktığı gün hazır sistem sundu. 4000 serisi çıktığında yeni konu açıp beni etiketlerseniz elimden geldiğince yardımcı olurum.
Stok sorunu Türkiye için dert değil zaten milletin almaya parası olmadığı için

Teşekkür ederim. Tekrar konuşuruz o zaman. Sevgiler...

Yeni konular

Geri
Yukarı