37 bin TL'ye kadar sistem tavsiyesi

Bütçe
30.000-37.000

Berat Bozbulut

Hectopat
Daha fazla  
Bütçem 30K-37K arası hazır sistem alacağım. Toplama almayı istiyordum, ikinci el parçalar ekleyerek daha iyi bir sistem kuracaktım. Fakat taksit yaparak alacağım sistemi. O yuzden hazır sistem alacağım. Ayrıca monitor olarak 2K 240Hz bir monitor alacağım. Kasadan bağımsız hem shooter hem de hikayeli oyunlar oynuyorum. Önerilerinizi tavsiyelerinizi soylerseniz sevinirim.

Toplama olsaydı MSI Ventus olmadan b chipsetli atabilirdim.

Hazır için güzel sistem.

sıvı sogutma icin ozellikle mi bunu sectin yoksa fiyat bandına uydugu icin mi yani bu fiyattaki en iyi sıvı sogutucu bu mu bir de ssdyi 980 pro ile degistim baska oneri varsa alabilirim ekran kartı nvdia olsun

Toplama olsaydı MSI Ventus olmadan b chipsetli atabilirdim.

Hazır için güzel sistem.
Sence bu fiyat aralıgının en iyi sistemi bu mu?

Sıvı sogutma icin ozellikle mi bunu sectin yoksa fiyat bandına uydugu icin mi yani bu fiyattaki en iyi sıvı sogutucu bu mu bir de SSD'yi 980 Pro ile degistim baska oneri varsa alabilirim ekran kartı NVIDIA olsun.

Sence bu fiyat aralıgının en iyi sistemi bu mu?

Sana toplama atalım mı? Taksit yapacaksın ama, olmaz.

Eğer o kasaya 360mm sığıyorsa ve bütçe varsa madem bunu al ama çok şişer, anakart bile b değil. Keşke toplama yapsaydın. SSD'yi değiştirince bununla kaç oldu? Bence SSD 1 TB nv yap yeter.

Bir de toplama sistem atabilir misin? Karşılaştırırz ayrıca belki alabilirim toplama seklinde kartı taksitlendirip falan ekran kartı tekrar NVIDIA olsun onun disi iyi gozuksun ya baska ekstra bir seye gerek yok 37 38k yı gecmesin. Kurabilecegin en iyi sistemi atarsin teşekkür ederim dost.

Bir de toplama sistem atabilir misin? Karşılaştırırz ayrıca belki alabilirim toplama seklinde kartı taksitlendirip falan ekran kartı tekrar NVIDIA olsun onun disi iyi gozuksun ya baska ekstra bir seye gerek yok 37 38k yı gecmesin. Kurabilecegin en iyi sistemi atarsin teşekkür ederim dost.

4070 Ti de çıkarsan en ucuz böyle olur.

4070 Ti de çıkarsan en ucuz böyle olur.

ssd olarak bu daha iyi gibi bir de hangisini alayım sence 4070ti mo 4070 mi

SSD olarak bu daha iyi gibi bir de hangisini alayım sence 4070 Ti mo 4070 mi?

4070 Ti daha ustun.

KC3000 al o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı