Satılık 37 Oyunlu Steam Hesabı 100 TL

Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Memur
Uzun süredir kullanmadığım 4.5 yıllık Steam hesabımı satıyorum. İsterseniz havale yoluyla, isterseniz aracı sitelerle satabilirim.

Oyunlar:
  • Alan Wake
  • Arma 3
  • DayZ
  • The Elder Scrolls Skyrim Special Edition
  • Dont Starve
  • Dont Starve Together
  • Payday The Heist
  • Payday 2
  • Just Cause 2
  • L.A Noire
  • Left 4 Dead 2
  • Max Payne 3
  • Outlast
  • Serious Sam 3 BFE
  • Sid Meiers Civilization III
  • Sid Meiers Civilization V
  • Sniper Elite V2
  • Tom Clancy Ghost Recon Future Soldier
  • Orion Prelude
  • Arma: Gold edition
  • Call of Duty Modern Warfare 2
  • Company of Heroes
  • Dead İsland Epidemic
  • Dirt Showdown
  • Fable The Lost Chapters
  • Fallout 3
  • Fallout New Vegas
  • Far Cry 3
  • Garrys Mod

1203 günlük CS:GO Vac banı vardır.
Steam Community :: SpHeNKS (TR)
SpHeNKS (TR) · Steam Calculator · 76561198116750680

Fiyat: 100TL.

Oyunlar tam tadımlık güzel oyunlar fakat aktif oynanan 1-2 multiplayer oyun var. Kimsenin 100 tl vereceğini düşünmüyorum bu hesaba.

Arma 3, DayZ, Don't Starve, Payday 2, Left 4 Dead 2, CoD Modern Warfare 2, online olan oyunlar.
Daha ne olsun :)

Hocam o oyunlara lafım yok zaten, kral oyunlar. Fakat 2018 yılında millet Lol Pubg Gta takılırken bu oyunları takıcağını sanmıyorum.

Hocam o oyunlara lafım yok zaten, kral oyunlar. Fakat 2018 yılında millet Lol PUBG Gta takılırken bu oyunları takıcağını sanmıyorum.

Gayet aktif kullanıcısı olan oyunlar bunlar. İlginç buldum yorumunuzu. :D

Her steam hesabı satış ilanının altına yazıyorum, buraya da yazacağım. Lütfen satıcı arkadaş alınmasın. Steam hesabı gibi satıcının kolaylıkla geri alabileceği bir şeyi satın almak büyük saçmalıktır. Paranıza yazık.

Gayet aktif kullanıcısı olan oyunlar bunlar. İlginç buldum yorumunuzu. :D

Her steam hesabı satış ilanının altına yazıyorum, buraya da yazacağım. Lütfen satıcı arkadaş alınmasın. Steam hesabı gibi satıcının kolaylıkla geri alabileceği bir şeyi satın almak büyük saçmalıktır. Paranıza yazık.
Hangi oyunlar halen aktif? Ve Steam sahibi geri çekemez, en fazla hesabı dondurabilir.

Hangi oyunlar halen aktif? Ve Steam sahibi geri çekemez, en fazla hesabı dondurabilir.
Hesabı o kadar kolay geri alabilir ki hesabı satın alan kişinin aklı donar. Ayrıca Steam eğer hesabın satıldığını veya hediye edildiğini anlarsa hesabının oyunlarını kısıtlayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı