370 TL oyun önerisi

EsTable

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Geçtiğimiz günlerde FIFA 22 ön sipariş için Steam'e 370 TL yatırdım. Sonra yanlışlıkla FIFA 21 aldım tekrar :D ama iade edebildim. O iade parasını beklerken FIFA 21 girdim fakat fark ettim ki çok çabuk sıkılıyorum ve biraz ara vermeye karar verdim FIFA'ya. Yani 370 TL bütçem var Steam'de ve oyun önerilerinizi bekliyorum. Çok klasik oyunlar olmasın EA Play'le beraber 110'a yakın oyunum var zaten Steam'de.

Yazmayı unutmuşum. Sistemim:
GTX 1050 Ti Gaming X
i3-9100F
8 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 yıllık Xbox Game Pass almalısın bence.

Hocam para Steam'de olduğu için alamam. Ayrıca abonelikleri almayı pek sevmiyorum. Ne kadar iyi olursa olsun oyun kendimin olmayınca zevk alamıyorum.

Battlefield 2042.

EA Play'dan dolayı BF 3 4 5 ve 1 oyunları var ama ben pek ısınamadım. Ayrıca story mod da kalktı sadece Online shooter oyununa o kadar para vermem herhalde :d

Olabilir de tek başıma saracağını düşünmüyorum. Ama teşekkürler.

Hocam para Steam'de olduğu için alamam. Ayrıca abonelikleri almayı pek sevmiyorum. Ne kadar iyi olursa olsun oyun kendimin olmayınca zevk alamıyorum.

EA Play'dan dolayı BF 3 4 5 ve 1 oyunları var ama ben pek ısınamadım. Ayrıca story mod da kalktı sadece Online shooter oyununa o kadar para vermem herhalde :d

Olabilir de tek başıma saracağını düşünmüyorum. Ama teşekkürler.

Arkadaşlarınla oynayabilirsin bütün Pass oyunlarını aile paylaşımı tarzında sistemi var. Steam üzerindede var bakiye oluyor mu bilmiyorum ancak.

Anladım, hikaye odaklı bir oyun arıyorsunuz anlaşılan. Sisteminiz iyiyse RDR2 düşünür müsünüz? Veyahut şu an indirimde olan Death Stranding'e de bakabilirsiniz.

Death Stranding'e pek sıcak bakmıyorum açıkçası. Ama Red Dead Online çıktığında 40 TL'ye almıştım ve bakiyeden 140 TL vererek story modunu açabiliyorum. Bunu düşünebilirim.

Arkadaşlarınla oynayabilirsin bütün Pass oyunlarını aile paylaşımı tarzında sistemi var. Steam üzerindede var bakiye oluyor mu bilmiyorum ancak.

Hocam Xbox Game Pass Steam'de yok. EA Play Steam'de var. Xbox Game Pass sadece Microsoft üzerinden alınabiliyor.

Death Stranding'e pek sıcak bakmıyorum açıkçası. Ama Red Dead Online çıktığında 40 TL'ye almıştım ve bakiyeden 140 TL vererek story modunu açabiliyorum. Bunu düşünebilirim.

Hocam Xbox Game Pass Steam'de yok. EA Play Steam'de var. Xbox Game Pass sadece Microsoft üzerinden alınabiliyor.

Pardon hocam. Kusura bakmayın.

Geri
Yukarı