3700-4000 TL Arası bilgisayar toplama

Sistem de önerdiğimiz anakart B150 serisinin güçlü bir anakartıdır. Bu fiyat dahilinde bana kalırsa ne H110 ne de H170 uygundur B150 idealdir. Rahatlıkla alınabilir. :)
Çok soru soruyorum kusura bakmayın, 600 w 80+ olmayan bir kasa tercih etsem ne olur? (Hemen hemen biliyorum okudum 1-2 kaynağı ama kullandınızmı hiç verim alabildiniz mi ?)

Çok soru soruyorum kusura bakmayın, 600 w 80+ olmayan bir kasa tercih etsem ne olur? (Hemen hemen biliyorum okudum 1-2 kaynağı ama kullandınızmı hiç verim alabildiniz mi ?)
Pek kullanmadım öyle ve de tavsiye etmiyorum. Ama harici güç kaynağı sıradan 600w kaliteli bir markaysa alınır. Ama kasadan gelenlerin çoğu ismi bilinmemiş kalitesiz güç kaynakları oluyor. O yüzden tavsiye etmiyorum.

Adsız.png

Bunu yaptım sizinde verdiğiniz fikirlerden yola çıkarak

Eki Görüntüle 201453

İşlemci içerisinden stok fanı çıkıyor soğutma için o yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Benim seçtiğim anakart güncellenebilirlik açısından daha iyi benim düşünceme göre sizin seçtiğiniz yanlış hatırlamıyorsam 32 Gb RAM desteğine sahip. PSU daha kaliteli almanızı tavsiye ederim kasa için o markayı pek bilmiyorum kalite bakımından nasıldır yorum yapamayacağım.

İşlemci içerisinden stok fanı çıkıyor soğutma için o yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Benim seçtiğim anakart güncellenebilirlik açısından daha iyi benim düşünceme göre sizin seçtiğiniz yanlış hatırlamıyorsam 32 Gb RAM desteğine sahip. PSU daha kaliteli almanızı tavsiye ederim kasa için o markayı pek bilmiyorum kalite bakımından nasıldır yorum yapamayacağım.

Çıktığını bilmiyordum nerde yazıyor çıktığı anlamadım :|

Eki Görüntüle 201453

Hocam sistemi farklı ve tuhaf bir şekilde değiştirmişsin. 4200 TL sistem alıyorsun 65 TL kasa fiyatı o ne öyle. Attığımız sistemin sen tam aynısını al. Pek bilmiyorsun sanırım çokta kurcalama o yüzden. Fiyata uysun diye saçma saçma bileşenler almaya gerek yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı